Hızlı cila

Mmt0634

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet
Arkadaşlar geçici olarak kalmam gerken yerde adiyamandayim inanılmaz sıcak var  ve gölge bulmak imkansız hava da çok kuru boya resmen gözlerimin önünde matlaşıyor yada bana psikolojik öyle geliyor detaylı pasta cila çekemem tozlu yer, kapalı alan yok... bana gerçekten işe yarayan hızlı cila önerebileceğiniz bir marka varmı İnternetten hemen sipariş versem saygılarımla 

Meguiars ın quick wax detailler ini tavsiye ederim. Ancak sadece cila yetmez. Mümkünse Meguiarsın sarı şampuanını da al. Kendin yıka sonra quick wax ile her yıkama sonrası üzerinden geç. Kapalı alan olmasa bile bir örtü felan çekmenizi tavsiye ederim. Wax ile bir yere kadar adıyaman sıcağını bilirim.

Nivea Güneş kremi önersekte nafile...

Çocukken biz güneşin altında kalınca yoğurt sürerdi annemiz sırtımıza !!

Buda fayda etmez..

Hızlı cila falan güneşe çare değil!!

@Savatage yoğurdu düşündüm de oda cilt kanseri yapıyormuş die vazgeçtim :) ne yapacam bilemedim tozlu kuru sıcak o zman konu kapansın ben gölge ariyayim insan bi ağaç dikmezmi ağaç bile yok gerçi bulsak o agacta aglar amaan dünya malı dünyada kalır demek en mantıksı o zaman dikkat ettikçe başına gelmedik kalmadı zaten teşekkür ederim ilginizden ve tavsiyenizden dolayı iyi akşamlar 

Koch pw kullanıyorum. Ekonomik ve performans anlamında tavsiye ederim. 60 liraya falan yarım litre alıp sulandırarak kullanabilirsiniz. Yarım litre ürün sulandırınca size yaklaşık 50 litreye yakın ürüne dönüşüyor. 1 senede 200 ml bile harcayamadım kendim

Bende koch chemei pw kullanıyorum . Bu aralar makina ile atmaya başladım her yıkama sonrası atıyorum rahat oluyor. Hızlı cilanın sıcağa karşı koruması ne kadar olur bilmiyorum ama eğer imkanınız varsa folyo kaplatın derim .

@mbonat hocam n11 den 54 tl ye buldum yorumlarını okudum herkez çok memnun siparişi verdim ilginizden ve paylaşmış oldunuz bilgilerden ötürü ck teşekkür ederim uygulama yaptıktan sonra imkanım olursa foto paylaşırım saygılarımla 

Geri
Üst Alt