Simple Fix Plaka Tutucu

mbonat

Katılımcı Üye

İsim
Bahadır
Merhaba arkadaşlar , simple fix plaka tutucu yurtdışında forumlarında gördüğüm ve  kendi aracıma uygulamak istediğim bir parça . Plaka deliklerini takılıyor ve oem bir görüntü sağlıyor .

Türkiye’de satan birini buldum fakat çok fiyat istiyor . Kendim çizip 3d yazıcı ile basmayı planlıyorum .

Elinde olan var mı yoksa kendim custom bir şekilde yapacağım .

Eğer fazla istek gelirse plastik enjeksiyonlada yapabiliriz.

0E9130F8-7C6A-40C9-8E75-5911E9648BF6.jpeg

A804E88F-39DF-47FC-B045-4B35760914EE.jpeg

Bunu bende bi youtuber kanalında gördüm aracına uyguladı fakat çok fazla hoşuma gitmedi açıkcası.Bunun yerine bjk baskı app yaptırıp direk çift taraflı bant ile yapıştırsanız daha güzel görünür diye düşünüyorum.Bunu takınca bide plaka arada boşluk olacak tampon ile.

@driver_can 

Bunu bende bi youtuber kanalında gördüm aracına uyguladı fakat çok fazla hoşuma gitmedi açıkcası.Bunun yerine bjk baskı app yaptırıp direk çift taraflı bant ile yapıştırsanız daha güzel görünür diye düşünüyorum.Bunu takınca bide plaka arada boşluk olacak tampon ile.
Hocam normalde öyle kullanıyorum zaten tüm araçlarımızda plakalık iptal ve app var. 

Aracın plakasız görüntüsünü çok sevdiğim için bu işlem çok hoşuma gitti . Çıkartıp takmak oldukça kolay . Gerekli birşey mi kesinlikle değil 😊

Plakalarım geldi şu an takmak için bekliyorum . App plakaya vernik atınca çok güzel oluyor . Hiç attınız mı vernik alıp evde atmayı planlıyorum .

Ben bi kere verniklettim hoşuma gitmedi sarımtrak bi görüntü oldu sanırım atılan vernikle alakalıydı birde plaka okunması zorlaşıyor deniyor hgs ogs de vernikli olunca.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mbonat @driver_can bu pek güzel değil ama ben almanyada ki arabaların plakalıklarını çok beğeniyorum. Hepsi hem oem ürün gibi duruyor hemde araçlara yakışıyor. Gidersem alacağım bir kaç çeşit bulup.

Ben bi kere verniklettim hoşuma gitmedi sarımtrak bi görüntü oldu sanırım atılan vernikle alakalıydı birde plaka okunması zorlaşıyor deniyor hgs ogs de vernikli olunca.
Ben bu videodaki görünce çok hoşuma gitti eski plakalarda deneyeceğim . Olmadı uğraşmak isteyen bir boyacı bulursam ona yaptırırım . Hgs ogs ile pek işim olmadığı için benim için sıkıntı değil fakat sizin gibi İstanbulda yaşayan kişiler için sıkıntı olabilir .

hocam nc tezgahcımısın yoksa mühendismi😂

Geri
Üst Alt