Jump to content

Recommended Posts

1 yılı askindir ön camların kalibrasyonu sık sık bozuluyor ve bu durum hiç hoşuma gitmiyor.Genellikle şoför tarafında yaşanıyor bu sorun? Tecrübe eden var mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Hsari
      Selamlar arkadaşlar;
      aracımın lastik basınç ışığı aldığım günden beri yanıyor.bakım zamnı gelince servise götürdüm söndürdüler. Ama 10 gün sonra tekrar yandı.aracın önceki sahibi araca uyumlu olmayan bir multimedia taktırmış bu yüzden multimedia ekranından da söndüremiyorum.sanayide götürmediğim kimse kalmadı. Ama nafile söndüremediler.servis söndürebiliyor.aldığım bilgiye göre orjinal teybinden yada uyumlu bir multimedia taktırmam gerekiyormuş şuan üstündeki multimedia işimi görüyor almakta istemiyorum açıkçası bana bu konuda bilgi verebilirmisin değiştirmek istesem ne kullanmalıyım? Yada değiştirmesem bu şekilde muayeneden geçer mi? Şimdiden teşekkür ederim. ALANYA Da ikamet ediyorum.Alanyada golf 7 ile ilgili görüşüp fikir alabileceğim bir arkadaş varsa lütfen benimle iletişime geçsin.

• Yazan: armando
      Arkadaşlar Merhaba;
      8-9 ay önce almış olduğum eibach TDI 5cm lik yaylarımı satıyorum. 1200tl civarında almıştım fakat kullandığım için rakamı uygun tutmaya çalıştım,tabiki burada ki amaç para kazanmak değil,herkezin işi görülsün 

Ürün Adı:  Spor Yay
      Detaylar:  TDI 5cm
      Fiyat:  650
      Fotoğraf:  

• Yazan: Cem1907
      Merhaba 

İkinci el 2014 Golf 7 1,6 TDI  DSG şanzıman aldık geçen sene  .Sadece yağ bakımlarını yaptırıyorum iki yıldır .Bir tablo var mı kaç km de ne değişmesi gerek vs şeklinde  .

İyi günler
    • Yazan: Yucelbro
      herkese iyi akşamlar 
      bir sorunumuz var aracımız golf 7 1.4 tsi
      şehir dışında olduğumdan memlekete bırakmıştım aracımı ve babam bu süre zarfında haftada bir çalıştırmış aracın aküsü bitmesin diye
      ancak aracımızın aküsü bitmiş en son 20 güne yakın çalıştırmayınca ve kapılar kilitli arabanın ayrıca anahtar kapıları açmıyor kontak sokcak yer yok dolayısı ile kaputu da açamıyoruz 
      başına gelen var mı
      ne yapmamız lazım 

servisle görüşmeden önce sizlere sormak istedim
    • Yazan: lasttohit
      Selamın aleyküm 2013 GOLF 7 1.6 TDİ DSG aracıma komple egzoz sistemi yaptırmayı düşünüyorum.
      Egzoz sepetiyle görüştüğümde downpipe çok önemli olduğunu ve turboya ciddi zarar verebileceğini falan söylemişti ve çok fazla fiyat vermişti.
      İstanbul içinde kaliteli işçiliği olan güzel ses alabileceğim ve tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı ?
      veya dizel aracına egzoz yaptırmış birileri varsa tecrübelerini aktarırsa çok sevinirim.

• Yeni Oluştur...