Jump to content

Recommended Posts

1 yılı askindir ön camların kalibrasyonu sık sık bozuluyor ve bu durum hiç hoşuma gitmiyor.Genellikle şoför tarafında yaşanıyor bu sorun? Tecrübe eden var mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende de aynı sorun vardı güvendiğim bir ustaya kapı döşemelerini söktürdüm gevşeyen civataları değiştirdim eksik civata falan varsa tamamlandı ve şimdi çok şükür ses kesildi.Döşeme içine baktırabilirsiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Akdnz Hocam cam tam kalkıkken cam açma kapama tuşunun ilk kademesinde tamamen camı açın aynı şekilde tamamen kaldırın sonra ikinci kademede açın %90 oranda yaptığım zaman sorun düzeliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@arif6060 ses yok sürekli kalibrasyon bozuluyor.

On 23.07.2019 at 2:42 PM, emrekk yazdı:

@Akdnz Hocam cam tam kalkıkken cam açma kapama tuşunun ilk kademesinde tamamen camı açın aynı şekilde tamamen kaldırın sonra ikinci kademede açın %90 oranda yaptığım zaman sorun düzeliyor.

@emrekk kalibre edebiliyorum ancak surekli kalibrasyonun bozulmasi canimi sıkıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: emrekk
      Herkese merhaba;
      Aracım 2013 golf 7 comfortline 1.4 tsi manuel. Eskiden 180 190 200 lerde gittiğimde hiç bir türlü rahatsızlık duymazken ne olduysa bu yazın başından itibaren 140 150 km/h civarlarını geçtikten sonra araç sanki hafiften zıplıyor titriyor gibisinden bir his var. Lastiklerim goodyear yeni değiştirdim. Balance ayarlarınıda yapıyorlar zaten lastik değişince, bir de 2 jantta hafif eğiklik vardı onu düzelttiler. Uzun yola çıkınca lastik değiştikten 1 hafta sonra yine aynı düzelme yok ama 140 150 altında hiç sıkıntı yok. Sorun ne olabilir?
    • Yazan: ertugrulacikgoz
      Merhaba değerli Golf tutkunları
      Golf 7 aracımın camı yarı açık,tam açık, veya biraz açık durumda kapısını kapatırken cam sallanıyor ve rahatız edici bir ses çıkarıyor sanki cam düşecek gibi boşlukta sallanıyor gibi bu sorunun daha önce yaşayan var mı serviste bununla ilgili işlem yaptıran var mı şimdiden teşekkürler
    • Yazan: emrekk
      U led alacağım satan var mı?
    • Yazan: Akdnz
      Resimdeki cihaz 2015 1.6 dizel comfortline golfe birebir uygun mu? Tak calistir mi?Yazdigi gibi orjinal mi acaba. Tabii logo kamerasi icinde ayni sorular gecerli.Bilgisi olan arkadaslarimin dikkatine..

• Yeni Oluştur...