FİLM-DİZİ ÖNERİLERİ

@jajaja

Onerdiginiz filmleri izledim ve cok sevdiğim filmler. Dizi için sizin ve Murat Hocamın onerdiklerini listeye alıyorum. Umarım bitmiş dizidir. Devam eden dizi izlemek istemiyorum çünkü.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben daha çok sinema filimleri izlesem de takipteyim güzel konu

konuyu açan ve takip eden arkadaşlara sevgiler  :'(

mandufla dedi:
@jajaja

Onerdiginiz filmleri izledim ve cok sevdiğim filmler. Dizi için sizin ve Murat Hocamın onerdiklerini listeye alıyorum. Umarım bitmiş dizidir. Devam eden dizi izlemek istemiyorum çünkü.

Değerli Hocam;

önerilerimin ikisi de 10 bölümlük mini diziler ve 4-5 yıl öncesine aitler  başlayıca duramayacığınız için uygun bir zamanda başlamanızı öneririm.

silvershadow dedi:
@jajaja

Değerli Hocam;

önerilerimin ikisi de 10 bölümlük mini diziler ve 4-5 yıl öncesine aitler  başlayıca duramayacığınız için uygun bir zamanda başlamanızı öneririm.
Bitmiş dizi olmasına sevindim Murat Hocam. Kayinpederler bizde. Onları yollar yollamaz başlıyorum :)

Onlar gidene kadar da torrent bulup indireyim.

Online izlemek yerine kaliteli yüksek ebatli olanları indiriyorum ki flash ı tv ye taktigimda cıncık gibi görüntü olsun, keyifle ve eşimle izleyeyim istiyorum. :)

Çamur gibi görüntü kalitesi beni yapımdan sogutuyor.

mandufla dedi:
Dizi izlemeyi baya seviyorum. Ancak sevmediğim devam eden dizileri izlemek. 2 ayda sezonu bitirip 10 ay yeni sezon beklemek beni kızdırıyor. O yüzden vizyonda ki devam eden dizileri izlemiyorum. Bitmelerini bekliyorum. Tek bir istisna var. O da 3 yaz önce şehir dışına misafirliğe gittiğimiz aile dostumun baskılarına dayanamayarak Homeland'a başladık eşimle. Ve izliyoruz. Ama dediğim gibi 10 ay beklemek hoşuma gitmiyor.

Sıralamam:

1- Spartacus        ---- (Unutup tekrar izlemek istiyorum ama unutmuyorum ya :( )

2- Breaking Bad  ---- Metanfetamin hastasıyız :D

3- Homeland      ---- Silvershadow Murat Hocamında dediği gibi Amerikan populizmi olsada teknik teknolojik takip detayları ve kurgu hoşuma gidiyor benim.

4- Prison Break    ---- Bana göre son sezon bile zorlama idi ki yeni çekilecek sezon şahsen heyecanlandırmadı beni.

5- Dexter                ---- Çok birşey yazıp izlememiş arkadaşlar için spoiler vermek istemiyorum.

6- Lost                    ---- Yine son sezonların zorlama olduğu/rating uğruna yapıldığı kanısındayım.

Şimdiye kadar izlediğim diziler bunlar. Game of Thrones bitince ona başlayacağım. 2018 de bitecek diye okumuştum:) Bu ara yeni bir diziye başlayacağım.

Film olarak 1 numaram  Life is beautiful (1997) dır.

yine Black, I origins, In to the wild, Gladiator, Er Ryan'ı Kurtarmak, Pearl Harbor, beğendiğim filmler.

Bollywood filmlerinden Amir Khan'ın oynadığı her filmi gözüm kapalı izlerim diyeceğim ama gözüm kapalı izleyemem diye de kötü bir espri sıkıştırayım araya :)

PK, 3 idiots, Taare Zamenn Par, My name is Khan ilk aklıma gelenler.
Dizi sıralamanızdan Homeland dışındaki dizileri izledim hocam hatta hepsini 2 kere, online değilde indirdiğim için daha da kolay geliyor bu :)

Şimdi 5-6 dizi daha var izlediğim hafta hafta yada aylarca yeni sezon beklemek gerçekten zor da olsa alıştık sanırım  :mad:

@KabileReisi

Kesinlikle bende indirme taraftarıyım ve indiriyorum.

Homeland tavsiye ederim Mehmet Hocam. :)

mandufla dedi:
@KabileReisi

Kesinlikle bende indirme taraftarıyım ve indiriyorum.

Homeland tavsiye ederim Mehmet Hocam. :)
Abi şuan faal olarak izlediğim diziler;

Heroes Reborn

Sleepy Hollow

Supernatural

The Last Kingdom ( Sezon Finali yapmış 4. bölümdeyim.)

The Originals

Mr. Robot ( Sezon Finali yapmış 5. bölümdeyim. )

Game of Thrones gelecek ama Nisanda

The 100 var oda bir kaç ay sonra sanırım :)

Şuan izlediklerimden herhangi biri bitince başlayacağım mutlaka  :( '

şu caprio'nun The Revenant filmini izledim en son, gerçekten iyi bir film, tavsiye ederim...

Şu sıralar TLC den Poldark'ı takip ediyorum.Gayet güzel ilgi çekici bir dizi.Vakitsizlikten diziler yarım yarım kalıyor artık bende tv de çıktıkça izliyorum :)

SAYGILARLA

@magic Abi sinema nedir unuttum, The Revenant ı izlemeyi çok istiyorum [emoji4]

iPhone using Tapatalk

@RockandRage hocam bende poldark izliyorum.

Ek olarak hemen bitiminde Peaky Blinders basliyor.bana gore poldarkdan daha basarili ve kaliteli bir yapim.siddetle tavsiye ederim.

@RockandRage hocam bende poldark izliyorum.

Ek olarak hemen bitiminde Peaky Blinders basliyor.bana gore poldarkdan daha basarili ve kaliteli bir yapim.siddetle tavsiye ederim.
Evet hocam onunda 1 bölümünü izledim güzel dizi ama başını kaçırdık bir ara ik bölümleri izleyip onuda takibe alacağım :)

SAYGILARLA

1. Kardeşler Takımı (Band of Brothers):2. Dünya Savaşı konulu ve sadece 10 bölümlük bir mini dizi.

Tek geçiyorum bu alanda..

Özellikle Teslim olan Alman generalinin askerlerine yaptığı konuşma kısmındaki tiradı beni mest etti...

Stephen Ambrose ... co-executive producer (10 episodes, 2001)

Erik Bork ... supervising producer (10 episodes, 2001)

Terri Depaolo ... associate producer (10 episodes, 2001)

Bruce Everett ... co-producer (10 episodes, 2001)

Billy Fox ... co-producer (10 episodes, 2001)

Gary Goetzman ... co-executive producer (10 episodes, 2001)

Tom Hanks ... executive producer (10 episodes, 2001)

Erik Jendresen ... supervising producer (10 episodes, 2001)

Eugene Kelly ... co-producer (10 episodes, 2001)

Mary Richards ... producer (10 episodes, 2001)

Ivan E. Schwarz ... co-producer (10 episodes, 2001)

Steven Spielberg ... executive producer (10 episodes, 2001)

Tony To ... co-executive producer (10 episodes, 2001)

Yapımcılarını söylemek filmin kalitesi hakkında sizi fikir sahibi yapabilir:

Yapımcı ve yönetmenleri listesi

Stephen Ambrose ... co-executive producer (10 episodes, 2001)

Erik Bork ... supervising producer (10 episodes, 2001)

Terri Depaolo ... associate producer (10 episodes, 2001)

Bruce Everett ... co-producer (10 episodes, 2001)

Billy Fox ... co-producer (10 episodes, 2001)

Gary Goetzman ... co-executive producer (10 episodes, 2001)

Tom Hanks ... executive producer (10 episodes, 2001)

Erik Jendresen ... supervising producer (10 episodes, 2001)

Eugene Kelly ... co-producer (10 episodes, 2001)

Mary Richards ... producer (10 episodes, 2001)

Ivan E. Schwarz ... co-producer (10 episodes, 2001)

Steven Spielberg ... executive producer (10 episodes, 2001)

Tony To ... co-executive producer (10 episodes, 2001)

http://dizimag.co/band-of-brothers

2. Pasifik.(The Pasific)

Kardeşler takımı'nın ikincisi veya devamı olarak ama bambaşka bir oyuncu listesiyle karşımıza çıkan Spielberg-Hanks işbirliğinin ikinci ürünü olan bu filmin de ismi de mutlaka anılmalı

BU da 10 bölümlük bir mini dizi biçiminde çekildi.

http://www.dizibox.com/diziler/the-pacific/
Murat Hocam izledim Band of Brothers. Gerçekten çok beğendim. Özellikle gerçek kişilerin bölüm başındaki yorumları ve o gerçekliği dizide hissettirmeleri baya baya iyiydi. Sıra pasific de. Teşekkürler Murat Hocam.

Geri
Üst Alt