FİLM-DİZİ ÖNERİLERİ

magic

Katılımcı Üye

İsim
Emre
Buradan film-dizi önerileri yapabiliriz,

ben birazdan başlayacağım  :)

Hocam izlemeyenler için Narcos diyorum öncelikle  :)

@erkanz,

narcos'a ben de yeni başladım 3 bölüm seyrettim ve çok çok iyi gerçekten,

ben de tavsiye ederim...

şimdiye dek seyrettiğim en iyi 5 dizi (alfabetik sırayla)

1-Battlestar Galactica

2-Breaking Bad

3-Lost

4-Prison Break

5-The Walking Dead

Yerli dizilerden çok yabancı dizileri takip ediyorum. Yeni başlayan dizilerden bir kaç öneri alabilirim ?

Ben anime izleyin derim. En güzeli animeler. ;)

@KabileReisi

Sevgili Mehmet,

an itibariyle mr robot, narcos, sense8 ve humans izliyorum, iyidir hepsi

imdb puanları 8'in üzerinde hepsinin...

sevgili @yusuf, ben hiç izleyemedim anime,

söylüyorlar güzel olduğunu hep ama animasyon olduğu için herhalde elim gitmiyor izlemeye...

ne tavsiye edersin başlangıç için?

@magic

Death Note animeye giriş biletidir. Özellikle yetişkinler için. İzleyin 3-4 bölüm. Olurda beğenmezseniz ben anime izlemeyi bırakırım :)

Yetişkinler derken cinsellik yok :) Çoçukca değil sadece

magic dedi:
@KabileReisi

Sevgili Mehmet,

an itibariyle mr robot, narcos, sense8 ve humans izliyorum, iyidir hepsi

imdb puanları 8'in üzerinde hepsinin...
Mr. Robotun bölümlerini indirmiştim hatta 5 bölüm falan izledim gerisi kaldı. Diğer dizilere takıldık kaldık :( ama söylediklerinize de bakacağım.Teşekkürler

Bu arada ek bilgi; dizilerin bir çoğunu (eskilerde dahil) dizipub isimli siteden indirmeye gerek kalmadan online izleyebilirsiniz. Artık hard disklerde yer kalmayınca mecburen alternatif kanallar bulmak zorunda kalıyor insan :)

Yusuf hocam anime önerinizi dikkate alacağım  :'(

top 10 um karışık yazılmıştır.

1- True Detective

2- Fargo

3- Game of Thrones

4- Sopranos

5- Oz

6- Dexter

7- Six feet under

8- Prison Break

9- Lost

10- Breaking Bad

1rygzB.jpg

CBS yapımı bir dizidir. IMDB puanı 8.5 olan dizinin ilk bölümü 22 Eylül 2011 tarihinde yayınladı. Şuan 4. sezon da olup 43 dakikalık bölümler halinde yayınlanıyor. Kameralar her yerde! İzliyorlar, dinliyorlar, kaydediyorlar. Sizin hakkınızda her şeyi biliyorlar! Peki siz onlar hakkında ne biliyorsunuz? Gizemli bir işadamı olan Mr. Finch, ileride işlenecek suçları önceden önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir. İlginç bir karaktere sahip bu milyoner işadamı elindeki programı hayata geçirebilmek için resmi kayıtlarda ölü olarak geçen Reese adlı eski bir CIA ajanıyla anlaşır. Kendi kaynakları ve teknolojisiyle, Reese'in yetenekleri ve sezgilerini birleştiren Mr. Finch'in amacı, gelecekte işlenecek olan suçları henüz suçlular eyleme geçmeden önlemektir. Dizinin başkarakteri Mr. Finch rolünü son yılların en sevilen aktörlerinden biri olan Michael Emerson üstleniyor. Emerson, Abrams'ın da en gözde oyuncularından biri. Usta oyuncuyu tüm dünyada üne kavuşturan, J.J. Abrams'ın yapımcılığını üstlendiği Lost dizisinde canlandırdığı Ben Linus karakteri olmuştu.

Müthiş Bir Aksiyon Dizisi Tavsiye Ederim  .

http://diziay.com/

bu adresteki  Dizilerin bir çoğu  1080p  ve  tamamen  sorunsuz  bir  Dizi Sitesi  ,  sürekli  takip  ettiğim  dizileri  burdan izliyorum    ne  Virüs  ne  bir  sıkıntı  yok  hiç  .

Geri
Üst Alt