Geç kalınmış bir ACT hikayesi

Senin koltuk ısıtma retrofit uygulamandan sonra bende arayışa girmiştim önceki aracım için.Paneli temin ettim pedleri de satın almıştım.Aracı değiştirince panel ilanda pedlerde Tuna’nın aracında görevini yerine getirecek kısmetse😀Yeni aldığım araçta koltuk ısıtma ve kış paketi donanımı mevcut.Güzel bir özellik kesinlikle.

Baştan aşağıya emek ve maddi harcamalar var araçta.Aldığın keyfi tahmin edebiliyorum.Emeğine ve kesene bereket.Böyle bir konuyu çoktan hakediyordu aracın.Benim eski mavişe çok yakışmıştı senin tek u led farlar😀
Gerçekten çok emekli oldu hocam, aracın 2013 model olmasının da etkisi büyük bunda, baya yordu beni :)  ama sonuç keyif verici çok şükür. 

Tek U LED'lerin havası başka bence. Çift U LED'lerin çakması çok olduğu için trafikte görenlerin %95'inin bunları çin malı zannediyordur :)  

Konyalı bilim adamları Vw den önce golf 8 yapmış... :D  Konuyu bas ciltlettir fasikül halinde başucuna as. Ellerine sağlık hocam ...  Retrofitçilerin hastasıyız..

Eksik kalmamış sanırım.  360 derece görüş, Lastik Basınç Montör, birde Elektrikli koltuk kalmış..
:D   :D  

Güldürdünüz hocam ya..

Bana göre eksikler şöyle;

-MIB2.5 Discover Pro

-Elektrikli Hafızalı Koltuk

-Koltuk Soğutma

-PLA 3.0 (manevra frenleme ile birlikte)

-Çevre görüş 

-Lastik Basınç

Senin koltuk ısıtma retrofit uygulamandan sonra bende arayışa girmiştim önceki aracım için.Paneli temin ettim pedleri de satın almıştım.Aracı değiştirince panel ilanda pedlerde Tuna’nın aracında görevini yerine getirecek kısmetse😀Yeni aldığım araçta koltuk ısıtma ve kış paketi donanımı mevcut.Güzel bir özellik kesinlikle.
Kesinlikle soğuk şehirler için büyük ihtiyaç hocam. Ben arabayı evde kapalı otoparka bırakmama rağmen kışın her binişte kullanıyorum. Isıtma hafızalarını da açtım her bindiğimde açık oluyorlar :)  

@MSE mk7.5 özelliği olan manevra frenlemeyi mk7 ye uygulamak istersek nelerin değişmesi gerekiyor, yapmak mümkünmü?

@MSE mk7.5 özelliği olan manevra frenlemeyi mk7 ye uygulamak istersek nelerin değişmesi gerekiyor, yapmak mümkünmü?
Mümkün hocam. Araç modeline göre sadece abs sensörü ve park sensörü modulu yeterli olabilir. Eğer eski araç ise abs pompası da değişmesi gerekir. Bende var manevra frenleme. Normalde yoktu.

@yusuf hocam, benim araç 2015 Highline, yapılabilinirse maliyetini ve nerde yapabileceğim hakkında yardımcı olurmusun?

@yusuf hocam, benim araç 2015 Highline, yapılabilinirse maliyetini ve nerde yapabileceğim hakkında yardımcı olurmusun?
2015 Ağustos sonrası ise bildiğim kadarı ile sadece park sensörü beyni ve abs sensörü yeterli. Bu işe girince tavsiyem pla 3.0 almanız olur. Hem 12 sensörünüz olur hem otomatik park hem de manevra frenleme.

Geri
Üst Alt