Fikirlerinize ihtiyacım var

16 nisanda 2017 model makyajlı kasa aynı aracı 95 bine aldım. 2 adet kış lastiği seramik kaplama tur erik sarı ve 54 Bi deydi. Bence sizin araç da 95 civarına gider 

Hocam passati bende cok düşünmüştüm de hem cok cok buyuk aşırı hemde artık trendline donanimindan dolayi herkeste olan bir araç.Golf cok daha pratik.Bence sedan olarak A3 daha fazla paraya A4.Yada daha premium bir hatcback ta düşünebilirsiniz.

Passat sanki gerek dışı xxlarge bı araba (dış hacim olarak tabi..... iç hacime itiraz eden yok zaten 4+1 olsun geniş olsun) 

A3 sedan ın dış hacmi  tam ideal boyutlarda ama o daraltıcı iç hacim arka koltuklarda !! Bunun bi numara büyüğü varmı dedirtiyor tezgahtara!!

Yalnız bı numara büyüğüne (a4) zaten güç hiç yetmiyor

A3 sedan Dynamic donanım hem iç dekor hemde arka hacim olarak 1+1 stüdyo salaş bekar evi gibi

Sport/Design line sedan a3 bekar adama başkanlık sarayı tadı verir o da ayrı konu

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=208]Ender[/mention] hocam yorumunuz için teşekkürler. Sizin aracınızda bir efsane.
Teşekkür Ederim Hocam Çok Sağolun

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@fanajal hocam zaten beni o heybetli duruşu aklımı çeliyor. Herkeste olması konusunda sizinle hem fikirim birgün alırsam şayet en full donanıma sahip olmasını isterim. 

sürüş alanının kokpit gibi olması acayip ilgimi çekiyor.

@Savatage Bir A3 ve A4 ancak bu güzellikte anlatılabilir  :D
güncel kasa passatı geçtim biraderin 2012 model bir önceki kasa passatı arada bir kullandım 

bendeki 2017 tdi manuel golf 

passat 2012 tdi  manuel 

passat ın yolda akışı süzülüşü +++daha iyi  motorlar aynı olmasına karşın (Passat farkı işte)

Ama dediğim gibi passatın  o koca cüsse  sanki  alman üretimi V4  motor   impala /malibu/belair  gibi   (yada biz golfün her parka -cebe sığan  formuna alışmışız)    

Mayıs ayında B8 Passat Highline aracımı satıp Golfe geri döndüm.

Passat her zaman passattır çok memnundum, ama Golfün keyfi bambaşka. Bazı ince detaylar var ki Golfte aldığınız hazzı Passatta alamayabilirsiniz.

IMG_0522.thumb.JPG.acd55aa67b8676691474c61a43e5ea0c.jpg

IMG_0489.thumb.JPG.a908bf5b584e0d3bce0c6c482040f043.jpg

Hocam bende 2 çoçuk var ve golf ile rahat devam ederim diye düşünüyorum. Sadece port bagaj alabilirim belki. Onu da alırsam hiç sıkıntı kalmaz. Aracınız çok güzel bagaj için satmayı derim. 

Mayıs ayında B8 Passat Highline aracımı satıp Golfe geri döndüm.
Passat her zaman passattır çok memnundum, ama Golfün keyfi bambaşka. Bazı ince detaylar var ki Golfte aldığınız hazzı Passatta alamayabilirsiniz.

/monthly_2019_07/IMG_0522.thumb.JPG.acd55aa67b8676691474c61a43e5ea0c.thumb.jpg.ba14b5eb2694ac88a448248b4c6ebab8.jpg
/monthly_2019_07/IMG_0489.thumb.JPG.a908bf5b584e0d3bce0c6c482040f043.jpg.17b32372a31e02944c9e96e9cc3794a9.jpg
Passatınızda maşallah çok güzelmiş rengi , jantları duruşu o ince detaylar nedir sizi golfe döndüren cidden merak ettim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Negatiwe passat aracın cidden çok güzelmiş. Passat kullanacaksan benim düşüncem en full (higline) olanına bineceksin, comfortline ile arasında çok büyük fark var. 

@yusuf yorum için teşekkürler yusuf hocam. Benim ki henüz düşünce aşamasında çünkü arada fark çok fazla ve kredi ile bu işe girmek biraz aptallık olur diye düşünüyorum.

Geri
Üst Alt