Jump to content

gunes4452

LASTİK TAVSİYESİ

Recommended Posts

6 saat önce, Savatage yazdı:

doğal olarak hankook  fiyat listesine en üstlerden girmek zorunda. Adamlar Real Madrid sponsoru. Yüksek oynuyorlar. 

Başakşehir'in sponsoru olsalardı  , biz ortadireğin lastik tedarikçiyiz derler dip fiyatlardan girerlerdi gibi geliyor ? 

Made in Germany tek başına bir marka.,  Real madrid ‘e parayı bastırdıktan sora atlas jet bile sponsor olabilir.. tabii bu hankook ‘un kötü bir lastik olduğu anlamına gelmez., ama üstün alman teknolojisi varken., koreliyi seçmek bence yanlış tercih olur., Adamların 70 yıl önce ürettiği U-bot ‘ların dizel motorları halaa çalışıyor., mühendislik adamların ata sporu gibi olmuş., 

Şu 40dk. belgeseli izlemenizi şiddetle öneririm; 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu konu gerçekten çok önemli. Çok yazı okuyorum ve paylaştığınız bilgileri ve önerileri takip ediyorum. Aracım ile 50000 km yaptım daha üç seneyi tamamlamadım. Fabrika çıkışlı Hankook Ventus S1 evo2 ile gelmişti araç. Değiştireceğim bu aralar ve muhtemelen aynı model lastik ile yola devam edeceğim. Tavsiye ederim bu modeli.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İzledim....

Einsten soyu işte ! Kafa tekniğe/bilime/fiziğe/ matematiğe ayarlı

Biz övünmemiz gereken (övünelim tabi gelenek görenek ama sene2019 da para etmeyen ata sporu yağlı+yağsız güreş /dövüş/ ok atma at binme halay çekme / davul zurna/ kebab/yoğurt/ futbolla falan çok vakit kaybettik (100 yıl)

Yerli araba ne oldu?

Ölü saabı kefenden çıkarıp hacı hocaya üfleterek  reenkarnasyon falan? Zaten boş işler

1942  patentli yoğurt dışında global icadımız yok!!

Jüpitere herkesten önce türk bayrağı dikip almanı tilt etme ümidimiz var tabi hep ....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...