LASTİK TAVSİYESİ

gunes4452

Yeni Üye
İsim
ömer
Herkese merhaba foruma yeni katıldım. 2016 model golf için 225 45 17 lastik alacağım .Tavsiyelerinizi bekliyorum

@gunes4452 öncelikle hoşgeldin. Continental premium contact 6 öneririm. Ben de değiştirirken çok araştırdım ve contide karar kıldım. Yol tutuşu, sesi vs herşeyiyle çok iyi bir lastik. En son yetkili serviste zubizu indirimiyle baya uyguna geliyordu, fiyat almanı öneririm.

@gunes4452 hoşgeldiniz.

Yakın zamanda benzer konular açılmıştı. Arama kısmından lastik ya da düşündüğünüz lastik markası ile arama yaptırırsanız işiniz kolaylaşır.

Lastik seçimi

kullanılan yer, kullanım tarzı, önceki lastik ve lastikten beklentilere göre değişkenlik gösterir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
1,5 ay önce 17 Conti Premium Contact 6 aldım. Gayet memnunum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Continental premium contact 6,

Yaklaşık bir ay önce değiştirdim (225/45/17).

475.00 tl adet.

Şiddetle tavsiye ederim.

@gunes4452

B040AC08-3D79-46E1-9044-E7A5321D7772.jpeg

Benim favorim Michelin pilot sport 4, conti daha uzun gider ama michelin fren performansı daha iyi

genelde herkes menünün en üstündeki en pahalı (doğal olarak kalitesi en üst ) continentali önermiş. (zaten continental    en  iyi değil diyen olamaz)

menününün  altlarından falken öneriyim dedim. hesaplı olsun diye ? onlarda 225-45-17 için 380 civarı . 

370-380 falkene vereceğine  475 conti ye verilir hesabı çıkıyor. 

310- 320 falan olsaydı belki falken uyardı.  (made in çankırı-yozgat-çorum-kırşehir  yazınca insan biraz daha hesaplı fiyat bekliyor.

deutschland  conti 'yi alın geçin !!!!

genelde herkes menünün en üstündeki en pahalı (doğal olarak kalitesi en üst ) continentali önermiş. (zaten continental    en  iyi değil diyen olamaz)

menününün  altlarından falken öneriyim dedim. hesaplı olsun diye ? onlarda 225-45-17 için 380 civarı . 

370-380 falkene vereceğine  475 conti ye verilir hesabı çıkıyor. 

310- 320 falan olsaydı belki falken uyardı.  (made in çankırı-yozgat-çorum-kırşehir  yazınca insan biraz daha hesaplı fiyat bekliyor.

deutschland  conti 'yi alın geçin !!!!
Conti alman değil polanya üretimi bende conti6 aldım golfe oyle ahım sahım bir  fark yok goodyear egp ile..michelin pilot belki biraz daha iyi olabilir

Geri
Üst Alt