Jump to content

Recommended Posts

18.2 sürüm kabloyu satıyorum. Üretim tarihi 2018'in 2. ayına kadar olan araçlara uyumludur. Program kurulumunda istenirse yardımcı olabilirim. Fiyatı 130 lira.

1.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı satışlar..

😊ama niye ben kablo siparişi verdikten sonra satılmaya başlandı ki? 😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sağolun, bilemedim hocam kusura bakmayın :) siparişi iptal edebiliyorsanız bekleriz :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@salcekhocam, ürünle ilgili @EF497 hocam mesaj atmış sizden önce, o mesajı cevaplasın eğer o almazsa sizle konuşuruz olur mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@salcek Kabloda mı sorun var hocam acaba?   

kabloyu pc ve arabaya bağladıktan sonra kontağı yarım açıyorsunuz değil mi?  Yanlış anlamayın belki gözden kaçırmış olabilirsiniz diye ihtimalleri soruyorum. Eğer kabloya problem varsa çözümü var en azından onu deneriz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@salcek Yeni sürüm kablolarda sanırım ışık yanmıyor, bendeki kablonunda ışığı yanmıyor fakat çalışıyor sıkıntısı yok.

Benzer bir problem yaşamıştım geçen ay, Satıcı bana bir program önerdi o program sayesinde kurtuldm problemden. Kablo şuan çalışıyor.

Şuradaki programı bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz Dosyaların içinde programı nasıl kullanacağınıza dair bir videoda mevcut...Eğer takıldığınız yapamadığınız birşey olursa mutlaka yazın Uzaktan bağlantı yöntemi ile size yardımcı olurum.

VCDS Loader-Flash

Rar şifresi : www.golftutkusu.com

Programın amacı; yanlışlıkla güncellenmiş veya sürekli hata veren kabloları bir nevi formatlama işini görüyor..yani ilk aldığınız günki konuma geri getiriyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Hocam ben daha öncede kablom vardı ve kullanıyordum . Bu kablonun ışığı bile yanmıyor. Driveni kurduğum halde. Sanırım kabloda sorun . Çözümü nedir

Özelden dönüş yaptım hocam size

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@salcek Hocam 1 saate kadar evdeyim. Siz bilgisayarınızada teamviewer programını kurar mısınız? 

programın içinde video vardı. Ona bakarak yaptınız değil Mi? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Salcek  arkadaşımız ile birlikte Uzaktan bağlanıp kabloyu flash'ladık fakat sanırım kablosunda bir problem var. Kabloyu flashlamamıza rağmen ara ara Interface not found hatasını alıyoruz. Geç olduğu için ve arkadaşın laptop'da şarj problemi olduğu için yarına bıraktık. Umarım yarın sorunu hallederiz. Yinede olmazsa kabloda hata var büyük ihtimalle. Çünkü aynı problemi ben kabloyu Flashlayarak halletmiştim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam dediğinizi yaptım Proğramı çalıtırıp write deyince “ no response” diyor. Telefonum 05073700004 eğer uzaktan bağlanıp çözerseniz sevinirimm. Satan arkadaştan haber yok ancak sizin denemenizden sonra iade işine bakıcam. Bir kaç farklı driverle kabloyu tanıttım şimdi kablo bağlı iken interface found diyor . Arabaya bağlayınca interface not found diyor. İlginç bir durum

Hocam kusura bakmayın ama bu kadar karalama yapmanıza anlam veremedim, benim numaram var sizde bir mesaj dahi göndermediniz ben foruma sürekli giremiyorum ama siz hep buraya yazmışsınız, ikincisi ben size bozuk kablo satmış duruma düşüyorum ki asla öyle bir şey yok o kabloyu 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum, kablo ben size göndermeden çalışıyordu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben konunun başlığına yazmıştım zaten yardımcı olurum diye. Antivirüs programinin olmaması, güvenlik duvarınızın kapalı olması, programın otomatik güncellemelerini kapatmanız, kapatmadıysanız da programi açtığınızda çıkan güncelleme uyarısına tıklamamanız vb. gibi birçok konuya dikkat etmeniz gerekiyor. Bunları yapmadığınızda ise kablonun yanma durumu var.
Kablo bende çalışmasa neden satmaya çalışayım hocam bu forumda herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor, ki ürün satarken bunu düşünerek uygun fiyat yazıyorum.
Bir haftadır özelinize yazdım cevap vermediniz demişsiniz ama ayın 26’sında yazdığınız mesaja 28’inde cevap vermişim fotoğrafta göründüğü üzere.
Whatsapp’tan bu kablo çalışmıyor diye yazdınız az önce ama ben sizin istediğiniz gibi HERKES GÖRSÜN diye size buradan cevap veriyorum, vereceğim.
Ben her zaman cevap veremiyorum giremediğim için ki benden önce forumdan size yardımcı olmaya çalışan arkadaşlar olmuş, zaten burası böyle bir yer hocam bilmiyorum ne kadardır bu forumu takip ediyorsunuz ama.
Ben size yardımcı olma niyetindeydim ama konuyu farklı yerlere çekmeye çalışmayın hocam lütfen, saygılar.
Bu konuya tarafsız olarak diğer hocaların söylemek istedikleri, fikirleri varsa yazabilirler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@salcek kablo dediğim gibi ben de çalışıyordu hocam, siz yüklemeyle ilgili noktaları atlamış olabilirsiniz, @Recep Gül hocam şarjınızın bittiğinden işlemin yarım kaldığını yazmış tekrar bakmakta fayda var,  yapabileceğim şu olur müsait olabilirsem ben de bakayım uzaktan bağlanıp 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 saat önce, salcek yazdı:

Recep hocamın ertesi gün dediklerini de yaptım yine olmadı . Farklı bişi dermi bilmiyorum . O da deneyin olmazsa bozuk olma ihtimali yüksek dedi zaten

Hocam eğer varsa tanıdığınız birinden başka bir Laptop alıp demeyin. O zamanda aynı hataları alırsanız kabloda problem arayabilirsiniz. Ama Ysn hocam Bendeyken kablo çalışıyordu diyor. O yüzden kablonun bozuk olma ihtimalini düşük tutuyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Berkan
      Ürün Adı:  DİJON JANT LASTİK
      Detaylar:  jant lastik gayet iyi durumdadır 6.000 km yol yapılmıştır yani kullanılmamış bile denebilir. 225/45/17
      Fiyat:  4000
      Fotoğraf:  

• Yazan: golfmk7fan
      Merhaba aracımda 1.5 senedir kullandığım Shanghai Jantlarımı ve Bridgestone Turanza ER300 lastikleri satıyorum. 1.5 sene önce bir arkadaşımın scriroccosundan satın almıştım , Golf MK7'ye çok yakıştırdığım ve fazla kişide de olmamasından çok orijinal duran bir jant , ET değerinden dolayı çamurluğu dolduruyor ve spacer'a gerek kalmıyor. Lastiklerin dişleri iyi durumda 1 , 2 sene daha götürür 2015 DOT'lu. Bir jantta belirgin bir çizik var , onun fotoğrafını özellikle koyuyorum , bunun dışında temiz jantlardır.
      Fiyat :Jant-lastik set olarak  2250 TL

• Yazan: Kebapmaster
      1- Ürün Adı:  Golf 7 5inç Composition Color Multimedia teyp ve piano black çerçeve
      Detaylar:  Ürün orijinaldir, aracıma Car play destekli 6.5 inç ekran taktığım için boşa çıkmıştır. Herhangi bir çizik, deformasyon, sorun yoktur. Fiyata çerçevenin dahil olduğunu göz önünde bulundurursak sevinirim. 6.5 inç teybin çerçevesini 250 tl ye satın aldım. 
      Fiyat: 480TL yerine 450 TL
      Fotoğraf:  

2- Ürün Adı: Sahler marka 4D havuzlu paspas
      Detaylar: 17.11.2019 tarihinde almıştım aracıma taktıktan 1 ay sonra aracımı sattım ,bir ay ancak kullanmışımdır. Yenisinden hiçbir farkı yok, bir kez yıkandı. Herhangi bir koku, leke, deformasyon yok. Kutusu, düğmeleri ve düğme kapakları mevcuttur
      not: ürünlere herhangi bir parlatıcı sıkmadım. 
      Fiyat: 120 TL 

• Yazan: emreusta_ist
      Arkadaşlar merhabalar. Aşağıdaki gibi yanan stopları, ikinci resimdeki gibi değiştirmek istiyorum. Kodlamasını bilen varmıdır? 

• Yazan: armando
      Arkadaşlar Merhaba;
      1sene önce almış olduğum eibach TDI 5cm lik yaylarımı orjinal yay ile takas veya satıyorum. 1200tl civarında almıştım fakat kullandığım için rakamı uygun tutmaya çalıştım,tabiki burada ki amaç para kazanmak değil,herkezin işi görülsün 

Ürün Adı:  Spor Yay
      Detaylar:  TDI 5cm
      Fiyat:  650
      Fotoğraf:  

• Yeni Oluştur...