Jump to content

Recommended Posts

18.2 sürüm kabloyu satıyorum. Üretim tarihi 2018'in 2. ayına kadar olan araçlara uyumludur. Program kurulumunda istenirse yardımcı olabilirim. Fiyatı 130 lira.

1.jpeg

Emre_34 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

[mention=5818]salcek[/mention]hocam, ürünle ilgili [mention=10274]EF497[/mention] hocam mesaj atmış sizden önce, o mesajı cevaplasın eğer o almazsa sizle konuşuruz olur mu?

Tamam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 09.07.2019 at 9:55 PM, Ysn yazdı:

18.2 sürüm kabloyu satıyorum. Üretim tarihi 2018'in 2. ayına kadar olan araçlara uyumludur. Program kurulumunda istenirse yardımcı olabilirim. Fiyatı 130 lira.

1.jpeg

hocam özelinize yazdım İBAN bekliyorum sizden

Ysn bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@salcek Kabloda mı sorun var hocam acaba?   

kabloyu pc ve arabaya bağladıktan sonra kontağı yarım açıyorsunuz değil mi?  Yanlış anlamayın belki gözden kaçırmış olabilirsiniz diye ihtimalleri soruyorum. Eğer kabloya problem varsa çözümü var en azından onu deneriz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@salcek Yeni sürüm kablolarda sanırım ışık yanmıyor, bendeki kablonunda ışığı yanmıyor fakat çalışıyor sıkıntısı yok.

Benzer bir problem yaşamıştım geçen ay, Satıcı bana bir program önerdi o program sayesinde kurtuldm problemden. Kablo şuan çalışıyor.

Şuradaki programı bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz Dosyaların içinde programı nasıl kullanacağınıza dair bir videoda mevcut...Eğer takıldığınız yapamadığınız birşey olursa mutlaka yazın Uzaktan bağlantı yöntemi ile size yardımcı olurum.

VCDS Loader-Flash

Rar şifresi : www.golftutkusu.com

Programın amacı; yanlışlıkla güncellenmiş veya sürekli hata veren kabloları bir nevi formatlama işini görüyor..yani ilk aldığınız günki konuma geri getiriyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Hocam ben daha öncede kablom vardı ve kullanıyordum . Bu kablonun ışığı bile yanmıyor. Driveni kurduğum halde. Sanırım kabloda sorun . Çözümü nedir

Özelden dönüş yaptım hocam size

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
[mention=5818]salcek[/mention] Yeni sürüm kablolarda sanırım ışık yanmıyor, bendeki kablonunda ışığı yanmıyor fakat çalışıyor sıkıntısı yok.

Benzer bir problem yaşamıştım geçen ay, Satıcı bana bir program önerdi o program sayesinde kurtuldm problemden. Kablo şuan çalışıyor.

Şuradaki programı bilgisayarınıza indirin. İndirdiğiniz Dosyaların içinde programı nasıl kullanacağınıza dair bir videoda mevcut...Eğer takıldığınız yapamadığınız birşey olursa mutlaka yazın Uzaktan bağlantı yöntemi ile size yardımcı olurum.

VCDS Loader-Flash
Rar şifresi : www.golftutkusu.com

Programın amacı; yanlışlıkla güncellenmiş veya sürekli hata veren kabloları bir nevi formatlama işini görüyor..yani ilk aldığınız günki konuma geri getiriyor.

Hocam dediğinizi yaptım Proğramı çalıtırıp write deyince “ no response” diyor. Telefonum 05073700004 eğer uzaktan bağlanıp çözerseniz sevinirimm. Satan arkadaştan haber yok ancak sizin denemenizden sonra iade işine bakıcam. Bir kaç farklı driverle kabloyu tanıttım şimdi kablo bağlı iken interface found diyor . Arabaya bağlayınca interface not found diyor. İlginç bir durum
Recep Gül bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Salcek  arkadaşımız ile birlikte Uzaktan bağlanıp kabloyu flash'ladık fakat sanırım kablosunda bir problem var. Kabloyu flashlamamıza rağmen ara ara Interface not found hatasını alıyoruz. Geç olduğu için ve arkadaşın laptop'da şarj problemi olduğu için yarına bıraktık. Umarım yarın sorunu hallederiz. Yinede olmazsa kabloda hata var büyük ihtimalle. Çünkü aynı problemi ben kabloyu Flashlayarak halletmiştim.

AhmetCakmak ve salcek bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar Salcek  arkadaşımız ile birlikte Uzaktan bağlanıp kabloyu flash'ladık fakat sanırım kablosunda bir problem var. Kabloyu flashlamamıza rağmen ara ara Interface not found hatasını alıyoruz. Geç olduğu için ve arkadaşın laptop'da şarj problemi olduğu için yarına bıraktık. Umarım yarın sorunu hallederiz. Yinede olmazsa kabloda hata var büyük ihtimalle. Çünkü aynı problemi ben kabloyu Flashlayarak halletmiştim.

Recep Bey sağolsun dün baya ilgilendi . Muhteşem bişi taaa Almanyadan İstanbuldaki bir araca bağlanıp bazı işlemler yapmak . Bu gün tekrar deneyeceğiz bakalım .
Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: berkehans
      Selamlar Herkese
      Air Care kodlaması için yardımınıza ihtiyacım var dostlarım. Climatronic 2 bölgeli tam otomatik klimada Air Care özelliğim gitti kodlamasını bilen arkadaşlar yardım edebilirmi?

• Yazan: armando
      Arkadaşlar Merhaba;
      8-9 ay önce almış olduğum eibach TDI 5cm lik yaylarımı satıyorum. 1200tl civarında almıştım fakat kullandığım için rakamı uygun tutmaya çalıştım,tabiki burada ki amaç para kazanmak değil,herkezin işi görülsün 

Ürün Adı:  Spor Yay
      Detaylar:  TDI 5cm
      Fiyat:  650
      Fotoğraf:  

• Yazan: malcomrevolver
      Herkese merhaba,
      Aşağıdaki modellerde dsg Golf araç arıyorum. İlgilenenler iletişime geçebilirler. Teşekkürler.
      70.000 km aşağısı, dsg titizlikle kullanılmış. Tercihen 10K ve altı trameri olan. Yetkili servis bakımlı.
      2016 model, ocak sonrası üretim 1.2 tsi 110 bg veya 1.4 tsi 125 dsg
      veya
      Makyajlı 2017 model, 1.0 tsi dsg veya 1.4 tsi dsg 125 bg
      Cam tavan vb artıları olabilir. 
      Şimdiden teşekkürler. Sevgiler. 
  • Yeni Oluştur...