Yeni aracım Golf 1.4 Tsi Highline

@mbonat Zayen dn büyük sorun orda, motorsiklet motorundan o gücü almaya çalıştığınızda motor zorlanıyor basınç yükselirken motor parçaları aşınıyor vs zaten 3 pistonlu motorlarda start stop devrede olunca araç çok titreşimli bir şekilde çalışıyor bu bariz bir mesele kimse de inkar etmiyor, 1.4 Highline almakla çok iyi yapmışsınız her halükarda mutlu edecektir, umarım 120-125 bandının üzerindeki bir fiyata almamışsınızdır.
Hocam mühendisler onları hesaplıyor zaten , aşınmasını gözlemleyemem zaten aşınması günlük hayatta sorun olucak kadar görmemiz yılları alıcaktır .

120-125 bandına bulursanız hocam 2-3 tane alayım . 

@mbonat çok çok sevindim hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler diliyorum.

@Savatage hocam benim aracın da ön camına llumar air80 (seramik) çektirmiştim geçen yıl. ısı geçirgenliği olayını direkt çözmüştük. gece de gram rahatsız etmemişti. Tabi ön cama zindan karası film değil bu söylediğim  :)  

@mbonat hayırlı uğurlu olsun hocam yeni aracınız kazasız belasız inşallah. manueli daha çok seviyorum bende sizin gibi ama bir sonraki aracım dsg olacak. Malum istanbul trafik keşmekeşi..  :sofor:

@mbonat Lastikler konusunda hak veriyorum Dunlop ları ben de beğenmedim, F1 Asymetrcik taktıktan sonra hem daha sessiz hem da yol tutuşunda fark hissettim. Kafadan kayma eğilimi malesef bu araba da var.

@mbonat hocam aynı sıkıntıyı 1 yıldır yaşıyorum ben hala alışamadım bazı durumlarda sporta alıp hemen gaz veriyorum gecikme olmuyor. tork konvertörlü kullandıysanız ondaki tepkimeyi beklemeyin çift kavramalar hep böyle

@Savatage hocam benim aracın da ön camına llumar air80 (seramik) çektirmiştim geçen yıl. ısı geçirgenliği olayını direkt çözmüştük. gece de gram rahatsız etmemişti. Tabi ön cama zindan karası film değil bu söylediğim  :)  
Hocam air80 2 yıldır 2 farklı aracımızda kullanıyoruz .  Filmin varlığını sadece araba yıkadağınızda camdaki cila boncuklanma yaptığında o yeşil renginden anlıyorsunuz . Air80 den memnunum fakat beyaz arabaya siyah detayları seviyorum .Siyah tonlarında cam filmi ve cam tavan birleşince gözüme hoş gözüküyor. Bu arada aklınızda olsun air80 ni kaskoya işletebiliyorsunuz . 

Ekli dosyayı görüntüle 20951

• Beğen
Tepkiler: Nfk
@mbonat Lastikler konusunda hak veriyorum Dunlop ları ben de beğenmedim, F1 Asymetrcik taktıktan sonra hem daha sessiz hem da yol tutuşunda fark hissettim. Kafadan kayma eğilimi malesef bu araba da var.
Dİğer aracımızda dunlop fm800 var . Golftekinin modelini bilmiyorum ama araba cidden durmuyor . Yada ben diğer araçlara alıştığım için durmuyor gibi geldi . Kafadan cidden çok fazla kayıyor ama bir süreden sonra alışıyor .

@mbonat hocam aynı sıkıntıyı 1 yıldır yaşıyorum ben hala alışamadım bazı durumlarda sporta alıp hemen gaz veriyorum gecikme olmuyor. tork konvertörlü kullandıysanız ondaki tepkimeyi beklemeyin çift kavramalar hep böyle
Hocam bundan önce hep tk kullandım. Binince bi garipsedim bizim mazda yokuşta bırakın gaz vermeden çıkar . Bunda gaza basmam gerekiyor . İlerleyen günlerde alışırım diye düşünüyorum . Birde en kötüsü start stop park ediyorum hemen stop ediyor p ye alıyorum stop ediyor . Manuelde ne güzeldi kendim kontrol ediyordum .

@mbonat kaskoya işletildiğini bilmiyordum hocam yenileme yaptırırken işleteyim bi daha ki sefere  (y)

@mbonat Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.. 

Özel değilse fiyat olarak kaça geldi ?

@mbonat hocam hayırlı uğurlu olsun,maşallah diyelim  :Allahnazardansaklasın

Geri
Üst Alt