Satılık golf 7 multimedya cihazı var mı

@Tevfiksoysal Hocam elimde 9" Android cihaz var, jelatini üzerinde duruyor, Canbus desteği tam, diğer bir çok cihazda olmayan klima menüsü desteği var. eğer ilgilenirseniz mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz, maliyetinin altına bir fiyata vereceğim. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba 2013 1.2 tsi golf 7 var bende, multimedya arıyorum ilgilenen varsa görüşmek isterim yada uygun cihaz önerisi olan varmıdır şimdiden teşekkürler

Merhaba 2013 1.2 tsi golf 7 var bende, multimedya arıyorum ilgilenen varsa görüşmek isterim yada uygun cihaz önerisi olan varmıdır şimdiden teşekkürler
Aliexpressten 6.5 inç çinli media alınabilir. 

Aliexpress'ten sipariş edebilirsiniz. Şu konuda 2 adet cihaz mevcut. iPhone kullanıyorsanız Carplay'li olanı, Android kullanıyorsanız diğerini tavsiye ederim. 1.maddedeki cihaz Carplay olmayan yani Android destekleyen cihaz, 2.maddedeki cihaz ise Carplay'li cihaz. Hem Android  hem de apple destekler. 

@mutlubey17 7,5 Highline cihazı arıyorum bende bahsettiğiniz 8" cihaz Highline araç cihazımıdır.

@mutlubey17 ne istiyosunuz hocam 7.5 highline orjinal cihazi mi? Cercevesi ve cd calariyla beraber mi vereceksin.

[mention=4155]mutlubey17[/mention] ne istiyosunuz hocam 7.5 highline orjinal cihazi mi? Cercevesi ve cd calariyla beraber mi vereceksin.
Hıglıne cihazı değil sevgili abilerim normal 7.5 da gelen 6.5”ınch ekrana sahip carplayli BT ve Geri Görüş Kamera özelli olan cihaz parlak siyah çerçevesiyle birlikte satıyorım

Geri
Üst Alt