BEŞİKTAŞ

6db8d0f2a09a4877bb06239e450c679f.png
yarı olana kadar dayansa bari takım can dayanmaz bu tempoya yarıda iki takviye alır götürür bizi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yarı olana kadar dayansa bari takım can dayanmaz bu tempoya yarıda iki takviye alır götürür bizi

Hocam sosa gomez diyorduk eyvallah. Ancak caner ve taliscanin olmayişi bizi etkiledi. Bu oyuncular bence standartın ustunde oyuncular ve takima katki sağliyorlardi. 

Sakatlarin iyileşmesi ve takviye transferler ile bu sene de favoriyiz insallah.

Beraberlik için oynadı dün akşam Beşiktaş. İstediğinide aldı. Bu şartlarda talisca ve Canerin sakatlığı ve yoğun maç trafiği haliyle zorluyor. Asıl hedef kiev maçı ve gruplardan çıkmak.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kiev maçını kazanacagimizi bilsem bu maçı seve seve feda ederdim. Şahsen kadıköy deplasmanından alınan 1 puanın iyi olduğunu düşünüyorum. Başakşehir de berabere kaldı ki hiç bir şey değişmeden kadıköy deplasmanından kurtulduk gözüyle bakıyorum ben.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yinede son dakikalarda bir ümidim vardı ama nerede sergen , oğuzan bitik q7 kırmızı kart peşinde cenk kayıp kenardan kurtarıcı kimse yok kiev maçı artık iman kuvvetine kalmış anlamadığım gs uefa kupasında sürekli ertelenen maçlar şimdi neden yapılmıyor acil türkiye kupasından elenmemiz lazım :)

beşiktaş ın bitik hali 1 puan aldı fena skor değil.

kiev maçı çok daha önemli.

Yinede son dakikalarda bir ümidim vardı ama nerede sergen , oğuzan bitik q7 kırmızı kart peşinde cenk kayıp kenardan kurtarıcı kimse yok kiev maçı artık iman kuvvetine kalmış anlamadığım gs uefa kupasında sürekli ertelenen maçlar şimdi neden yapılmıyor acil türkiye kupasından elenmemiz lazım [emoji4]

O zaman federasyon başkanı Haluk Ulusoydu. Ve bilirsiniz ki hasta gs li idi. O yüzden her türlü kolaylık yapılırdı. Neyse girmeyeyim daha fazla geçmişe :) ) ama geçmişteki futbol ile şimdiki arasında bariz fark var. Taktikler oyun yapıları oyuncu yapıları çok farklı. Misal klasik 10 numara şimdi iş yapmayan bir oyuncu profili. Veya orta sahalar hem ileri hem geri çalışabilen oyunculardan kuruluyor.
Abv Sosa. Yine anılarım depresti :D

Güldür yüzümüzü Beşiktaş bu akşam

Benficanin Napoliyi yenecegini düşünüyorum. Dolayısıyla gruptan çıkma ihtimalimiz yüksek geliyor bana. Hadi hayırlısı. .

Kurda sormuşlar;
"ensen niye kalın?"
"kendi işimi kendim görürüm."
demiş.
Kendi işimizi kendimiz görelim.
"Koyundan post, gavurdan dost olmaz."

Değişen bişey bişey yok hala en büyük Beşiktaş

Söylenecek çok şey var ama yurtdışına yerlesirsem bu İskoçya olmayacak eminim. Hatta allah beni bir iskocla karşılaştırmasin

İskoç falan farketmiyor hocam. Bunların hepsi aynı. Haçlı.
Akşam ne demiştim. Koyundan post, gavurdan dost olmaz.
Bunların alayına mehter... gider...
15 temmuz ve sonrasında yaşadıklarımız ortada. Dostumuzu düşmanımızı gördük.

En kötü gün bugünse, bugün de Beşiktaş.

Canın sağolsun Kartalım.

Geri
Üst Alt