BEŞİKTAŞ

Kura güzeldi evet. Yalnız gelecek adamların hepsi olursa ben kadro kuramiyorum ya. 11 kişilik yere 13 adam falan yazmak istiyorum. Kesemiyorum. :D

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4bc4a69b7e68f0288eb7622008b97b04.jpg
3870839c9b87f43887baed78f0a80f08.jpg
9a2f62a025a26c94374560bccf10cf9e.jpg
7ebb46c55ed2aece958a8012afb65941.jpg
080e4911ffcff95d6920778a962262bc.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geçen haftada ben Beşiktaş'daydım gerçekten anlatılmaz bir duygu...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yeni transferler müthiş oynadi dün.

Caner ismailden sonra fark yaratti resmen.

Dün misafir vardı izleyemedim. Ama kaydettim. Bugün izleyeceğim. Yorumlar olumlu sanki hep.

Dün  ne koptuk yahu. Napoli + Hakeme ragmen! Harikasın BeşitAŞK

@mstyuksel Türk takımlarının en büyük kabusu güçlü rakiplerinden önce bu meşur hakemler!

Karakartalımız hepsine gereken dersi verdi akşam... :)

#beşiktAŞK

Saygılarımla...

@serhat_VwGolf Kesinlikle Serhat Hocam... Resmen çıldırdım o penaltı pozisyonlarında....

Neyse forvetimiz patladı sonunda... O şükür etti ben de şükür ettim :)  

Abubakar + yanlışlıkla 2 gol :)

Tebrikler Beşiktaşım !!!! :D   8D

beşiktAŞK

Napoliyi elimizden kaçırdık. Ancak toplamda Napoliden 4 puan almak çok iyi.

Teşekkürler Beşiktaş.  :'(

4 puan.

1-0 maglubiyetten 1-1 beraberlik olsaydı üzülmezdi kimse ama öne geçip yakalanmak üzdü. Üstelik maç sonunda öne geçmiştik. 10 dakika dayanamadık.

Şimdi Benficayi yenmek şart oğlu şart oldu. Kaldı ki sadece Benficayi yenmek yetmeyebilir bile. Bize hala 4 puan lazım kalan 2 maçta. Biz Kiev ile oynarken Napoli garantilemis olur. (Napolinin kievi yenecegini öngörerek söylüyorum bunu)Napolinin garantilemis olması da son maçları olan Benfica maçına asilmayacaklari anlamına gelir bana göre. Kendi gobegimizi kesmemiz için 4 puan şart.

4 puan.

1-0 maglubiyetten 1-1 beraberlik olsaydı üzülmezdi kimse ama öne geçip yakalanmak üzdü. Üstelik maç sonunda öne geçmiştik. 10 dakika dayanamadık.

Şimdi Benficayi yenmek şart oğlu şart oldu. Kaldı ki sadece Benficayi yenmek yetmeyebilir bile. Bize hala 4 puan lazım kalan 2 maçta. Biz Kiev ile oynarken Napoli garantilemis olur. (Napolinin kievi yenecegini öngörerek söylüyorum bunu)Napolinin garantilemis olması da son maçları olan Benfica maçına asilmayacaklari anlamına gelir bana göre. Kendi gobegimizi kesmemiz için 4 puan şart.

Kieve evimizde puan vermemiz anlamsız oldu biraz.

Geri
Üst Alt