BEŞİKTAŞ

Lyon çok zor kura. Kim gelmesin desen Manu ile Lyon derdim ki Lyon Manu dan daha tehlikeli.
Şahsi görüşüm turu geçen kupayı alır. Turu geçme şansımız bence %40.
Kendimizi büyük takım karşısında test etmekte güzel olacak. Ama Fransada rezillik çıkacak diye korkmuyor değilim. (Skor olarak)

Hocam iki takımda ofansif oynuyor iki takımında defans kurgusu kötü aslında tam abubakarlık maç olacaktı oda kendini yaktı, asıl önemli olan avrupanın türklere nefreti bu olmassa kafa kafaya , birde Beşiktaşın zor lig fikstürü , şenol hocanın aklında lig var haklı bence uefadan elensen kimse bişey demez ama lig giderse tefe koyarlar adamı. Gönlümüz ikiside olsun tabiki. Zafer inanalarındır ben inanıyorum
Şu takımda caner, sousa olsaydı 60 a 40 Beşiktaş olurdu

2-1 yenilip gelsinler istanbulda seyircinin 2 golü var en az

Benfica maçları gibi olur bizde o maçlara benzer oynarız ancak forvet sıkıntı en azında DEmba ba oynayabilse oynayamıyor sanırım UEFA da
Liste yenileniyor diye biliyorum hocam. Dolayısıyla Demba Ba oynar diye düşünüyorum.

Bugün alacağımız galibiyet çok çok önemli.
Alamadık

Ben artık gerçekten querasma denen futbol cahiline dayanamıyorum. Tahammülüm yok. Bu kadar bencilce oynayan bu kadar mantıksız oynayan bu kadar çizgiye yapışık oynayan bir adam daha görmedim. Sürekli bi ego sağa sola el kol hareketleri sevimsiz bir herif ya. Gerçekten görmeye dayanamıyorum. Sanki takımda şut çekme hakkı bir tek kendinde var. Gökhan bir şut çekiyor niye vermedin diye tavırlar el kol hareketleri. 10 dakika sonra abubakara bomboş pozisyonda vermiyorsun ve şut cekiyorsun. Rezillik ya.
Takımın moral motivasyonunu düşürüyor. Oğuzhan ile Atiba ile tartışıyor. Şenol hocaya falan trip atıyor. Sen kimsin ya. Kendini takımdan büyük gören hiçbir futbolcunun bu takımda yeri olmamalı. Atiba ile tartışıyorsun ya. Atiba Atiba. Allah çarpar ya.
Sene Sonu 3-5 neyse Çine satarlar umarım.
Gelelim abubakara. Hafta içi aptalca bir hata yapıp senede 3.3 milyon euro alırken tam profesyonel ama oynarken profesyonellikten uzak hareketler yapıp takımı yalnız bırakan (ki bu ilk değil bkz: Kiev ) ve neredeyse elenmemize sebep olacakken, bugün tüm rakipler puan kaybetmisken alınacak 3 puanın müthiş önemi varken, cebinde sarı kartin varken yine amatörce hareketler yapıp atılan bir futbolcunun nazarimda kıymeti yoktur. Yapma abi yapma. Pozisyon temiz olsa bile yapma ya. Velev ki o topu aldın hakem devam mı ettirecek sanki. Ya boş boş işler ya.
Baya kızgınım takımda ki bir kaç futbolcuya. Başınızı agrittiysam kusura bakmayın lütfen.

2007 yılından bu yana tüm dünyada aynı gün gerçekleştirilen ’Dünya Saati’ kampanyasına bu yıl Beşiktaş da katılıyor. İklim değişikliğine dikkat çekmek için yarın Vodafone Arena’nın ışıkları 1 saatliğine kapanacak.

Alamadık :(
Ben artık gerçekten querasma denen futbol cahiline dayanamıyorum. Tahammülüm yok. Bu kadar bencilce oynayan bu kadar mantıksız oynayan bu kadar çizgiye yapışık oynayan bir adam daha görmedim. Sürekli bi ego sağa sola el kol hareketleri sevimsiz bir herif ya. Gerçekten görmeye dayanamıyorum. Sanki takımda şut çekme hakkı bir tek kendinde var. Gökhan bir şut çekiyor niye vermedin diye tavırlar el kol hareketleri. 10 dakika sonra abubakara bomboş pozisyonda vermiyorsun ve şut cekiyorsun. Rezillik ya.
Takımın moral motivasyonunu düşürüyor. Oğuzhan ile Atiba ile tartışıyor. Şenol hocaya falan trip atıyor. Sen kimsin ya. Kendini takımdan büyük gören hiçbir futbolcunun bu takımda yeri olmamalı. Atiba ile tartışıyorsun ya. Atiba Atiba. Allah çarpar ya.
Sene Sonu 3-5 neyse Çine satarlar umarım.
Gelelim abubakara. Hafta içi aptalca bir hata yapıp senede 3.3 milyon euro alırken tam profesyonel ama oynarken profesyonellikten uzak hareketler yapıp takımı yalnız bırakan (ki bu ilk değil bkz: Kiev ) ve neredeyse elenmemize sebep olacakken, bugün tüm rakipler puan kaybetmisken alınacak 3 puanın müthiş önemi varken, cebinde sarı kartin varken yine amatörce hareketler yapıp atılan bir futbolcunun nazarimda kıymeti yoktur. Yapma abi yapma. Pozisyon temiz olsa bile yapma ya. Velev ki o topu aldın hakem devam mı ettirecek sanki. Ya boş boş işler ya.
Baya kızgınım takımda ki bir kaç futbolcuya. Başınızı agrittiysam kusura bakmayın lütfen.
aynen katılıyorum. sezon sonu ikisinide göndermek lazım. zaten Quaresma (kazma) bencil ve disiplinsiz olmasa dünyanın büyük takımlarında oynar. neticede interde oynayamadı, hoca oynatmadı, gönderdiler. frikik atılacak sağdan, tam taliccanın yeri, bizim kazma kullanıyor frikiği. de get la.

sadece yetenek yeterli değil. disiplin, takım oyunu vs. lazım. sadece yeteneğe bakılsaydı bizim sergende realde, barcada oynardı. kazmadan daha yetenekli üstelik. zaten kendiside itiraf ediyor eksiğini. özel hayat vs.

abubakar disipline edebilirse efsane olur çok güçlü + yetenek, inanılmaz goller atıyor.

q7' ye gelince inanılmaz taraftar sevigisi var bir gram sevmiyorum, yahu sahada 11 adam var sadece querasma querasma diye bağırıyorsun, diğer oyuncular illaki içerliyordur, q7 kırmızı kart alır sen bizim sahadaki öfkemizssin vs..  gibi şeyler, yahu bir çalım yiyince geriye doğru bir depar atışı var yetişşe arkadan dalıyor ve atılıyorsun, trabzon maçında attığı tekme hala içim cız eder, gomez 20 küsür gol atmış, sousa asist rekoru kırmış hala q7 diye bağırıyorsun, herkezin bir düşümcesi var sen siyasi mesaj verip azdırıyorsun milleti, bırak maçına bak abi, bunun yüzünden hakkın yeniliyor 7 kere 2. olmuşsun hepsinde siyasi madik yemişssin. Global takım olacaksan bunlardan vazgeçeceksin. 

Çarşıyı seviyorum ama basının malıda değil beşiktaş, bedava bilet kalkınca azıttılar iyice, geçen sene son maç kala maçlara gelmeye başladılar neymiş çarşı geri döndü, lütfetmişler takım maçları garantilemiş bunlar lütfetti beşiktaş'a, bu senede aynı 1 maç kesilse hemen inönü ruhu kaybolmuş muş, yahu 20 bin dolunca gözlerimiz yaşarıyordu (10bini bedava bilet) şimdi 43 bin kişilik stat full, sen değilmiydin sıfır borçla giden serdar bilgiliye küfür edip tüpçüye teslim eden takımı, Beşiktaşın geleceğini sattınız bedava bilete yazıklar olsun.

Başarılı yönetim, başarılı hoca, dolu stat bunu başaran bir takım şimdi baltalanıyor, Gün Beşiktaş'a sahip çıkma günüdür.

@Beşiktaş1903 gündeme dair bir haber kaçırdım sanırım ama yazdıklarınıza harfiyen katılıyorum. Q7 noktasinda da, Çarşı ve bedava bilet noktasinda da, Demirörenin kucağına itilişi noktasinda da her yazdığınızin altına imzami atarım. Asıl olan Beşiktaş'tir. Gerisi gelir geçer.

Moderatör tarafında düzenlendi:

[mention=670]Beşiktaş1903[/mention] gündeme dair bir haber kaçırdım sanırım ama yazdıklarınıza harfiyen katılıyorum. Q7 noktasinda da, Çarşı ve bedava bilet noktasinda da, Demirörenin kucağına itilişi noktasinda da her yazdığınızin altına imzami atarım. Asıl olan Beşiktaş'tir. Gerisi gelir geçer.
Hocam biraz Twitter takipçim var bunlar kendi aralarında toplanıp bildiri yayınlıyorlar geçenlerde Şenol hocaya sordular oda destek olsunlar başka bişey istemiyorum demişti. Şöyleki maratonla kale arkasına akın yerleri kendilerine istiyorlar derbi maçlar öncesi kaybedersek şöyle böyle anarşi çıkaralım gibi şeyler ayrıca geçen kayseri maçında ilk 20 dk susmadan unuttum şimdi siyasi bir marş söyleyerek mesaj vereceklerdi ama taraftar uymadı allahtan , ama ilk kaosta ortaya çıkmaya hazırlar ve ben buna uyuz oluyorum. Anladığım kadarıyla stadın kendilerinden bağımsız hareket ederse bir güçleri kalmayacağı düşüncesindeler biliyorsun güç demek para demek. Şu an kombine yenileme süreci var istediği yerden bilet vermiyor beşiktaş şöyle vermiyor geçensene kombine alan bu sene öncelikli bunlar kombinelerini arka ve ona yakın yere kaydırmak istiyor ama klüp eğer yenilemek istiyorsan aynı koltuğu alacaksın yoksa öncelik tanımam diyor. Ben inönüde ailemle maça gittiğinde hep tedirgindim garip tipler vardı şimdi okadar güzelki kıyamıyorum bu düzen bozulsun.

Geri
Üst Alt