BEŞİKTAŞ

magic

Katılımcı Üye

İsim
Emre
Beşiktaş'la ilgili her türlü branşta bilgiyi, haberi

maç sonu yorumlarını buradan paylaşabiliriz...

BJK dediler geldim :)

Bu sezon istikrarlı giden takımımızda M.Gomez in ğerformansı G.Töre ile aynı kulvarda devam ederse, Şenol hoca köybaşını necibi takımdan kovar ise şansımız var demektir.

tolgay ın dönüşü için sabırsızlanıyorum

Milli takım dışında pek futbol takip etmem ama gönlüm hep BJK den yanadır... :( '

Vodadone Arenanın bitişini bekliyoruz. Kadromuz güzel, hocamız güzel. Bu sene o sene.  :mad:

Ooo yeni gördüm bu başlığı. Müdavimiyim bu başlığın artık. Beşiktaş'a can feda.

Yalnız bu hafta oynadığımız Antalya bence açık ara ligin en kötü takımı. Herşeyi Eto'o nun üstüne yikmislar bekliyorlar. Ben beğenmedim Antalya'yı. Belki bizim takımın hızlı çıkışları da bunu böyle göstermiş olabilir. Ama Antalyasporda orta saha göremedim ben. Yani iki pasla 4 lü defans ile başbaşa kaldık hep.

Sonuç 3 puan ve gollü galibiyet güzeldi.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dün tv'de ersun yanal'ın bir analizi vardı, top antalyadayken beşiktaşlı bütün oyuncular topun arkasına geçiyorlar ve antalyaya 3 pastan fazlasını yaptırmıyorlar, müthiş bir baskıyla topu kazanıp 2 pasta rakip ceza sahası üzerine -5 kişi geliyorlar...

bununla ilgili 3 video gösterdi, hepsinde aynıydı...

Şenol Hoca bu baskılı oyunu devam ettirir ise rakiplerin işi epey zor.

Levent dedi:
Şenol Hoca bu baskılı oyunu devam ettirir ise rakiplerin işi epey zor.
Lig sonuna doğru yaşanabilecek performans düşüklüğü beni korkutuyor. Önceki yıllarda yaşadığımız buydu hep. Yasamazsak şampiyonluk hayırlı olsun :)

Beşiktaş'li arkadaşlara soru :

Kasımpaşa maçında Ersan cezalı. Ersan ın yerine Milosevic mi görürüz yoksa Tosic mi?

Pedro Franco gormeyecegimiz kesin.

@mandufla

bir gsli olarak; Tosic diyorum.

Pedroyu zaten kesti , milosevice pek guvenmiyor. Ama bu mac degisik bir taktik uygulayabilir senol hoca. Bu ikisine bile gerek kalmayabilir

DrMobile dedi:
@mandufla

bir gsli olarak; Tosic diyorum.

Pedroyu zaten kesti , milosevice pek guvenmiyor. Ama bu mac degisik bir taktik uygulayabilir senol hoca. Bu ikisine bile gerek kalmayabilir
:) Hocam aklınızdan geçen taktik nedir?

Ben oyumu Milosevic den yana kullanıyorum. Rhodolfo Milosevic güzel ikili olabilir diye düşünüyorum ve görmek izlemek istiyorum.

Ölüp ölüp dirildiğimiz bir maçı daha 3 puan alarak geride bıraktık.

3 puan hakkımız mıydı? Cevap basit. Hayır.

Belki beraberlik ama biri galip gelecekse bu bursa olmalı idi.

Peki neydi sorun? Biz mi oynayamadık yoksa bursa mı bizi oynatmadı?

İkincisi. Bursa oynatmadı. Hızlı oynayarak, ilerde basarak oyun kurmamızı engellediler. Oyun kurulamayınca takım mesafesi uzadı.

Özellikle ilk yarıda Atiba bu geniş alanda yalnız kaldı ve orta sahada bursalı futbolcuları karşılamakta zorlandı.

Bu oyuna mahkum ettiler bizi. Bizim de (bana göre) kadroda hatalar vardı.

Kadro ile alakalı genel düşüncem Q17 ile GT7 nin aynı anda sahada olmaması.

Bu bize fayda değil zarar getiriyor.

Takım uyumu, oyun akışına katkısı, çok yetenekli olmamasına rağmen bunu ekstra özelliklerle (pres, basit oyun vs.) kapatan ve her şeyini sahaya yansıtan Olcay, Q17 nin de, GT7 nin de fersah fersah önündedir gözümde.

Nitekim gol, son 3 yılın birikimi olan Ozzy, GT7, Olcay, Atiba paslaşması sonucu ve çok da güzel bir zamanda geldi ve haftayı 3 puanla kapattık.

2 haftalık milli takım arasına lider ve moralli girmek iyi oldu.Bu 2 haftayı iyi değerlendirip, takımı dinlendirip kaldığımız yerden devam etmeliyiz şampiyon olmak istiyorsak.

Şenol Hocamın da dediği gibi bu maç iyice irdelenmeli bu sürede ve gerekli dersler çıkarılmalıdır. Ligin boyu kısaldıkça zorluklarla karşılaşılacaktır ve bunlara hazırlıklı olunmalıdır.

Geri
Üst Alt