3.5 eibach spor yay sonunda taktırıyorum

Kaya06

Üye
İsim
Anıl
dün zonguldakta bi arkadaştan ikinci el 3.5 eibach yayı fiyatta anlaştık aldım kendiside 16 tdı aracından söktü soyledigine göre şu an taktırıyorum söylenildigi gibi sökme işlemi baya zor düşünen arkadaşlar için fikir olsun dedim qF5D0000A-E59A-4370-84B4-8C442100D266.jpeg

FCC2BB06-C5F1-438C-A4C2-C114B38AE390.jpeg

@brt06 teşekkür ederim rampadan olsa gerek 4 nede taktık hocam fakat yaylar kullanılmış oldugundan direk maz indirdi yani önler arkaya gore hemen hemen 1 cm inik 

@Kaya06 güzel olmuş birde 18 lik jantla araç kendini daha belli edecektir (tavsiyem)

@brt06 valla arıyorum işte durban yada lugano 19 elinde olan varsa orjinal olmak kaydıyla artık başladık yavaş yavaş yapıcaz teşekkür ederim.

@Kaya06 18 bence ideal 19 görüntü olarak güzel duruyor ancak kullanım olarak biraz sıkıntı çıkartabiliyor araç yüklü ise eğer kasis,çukur vs.

@brt06 aksine rampa aşağı arkası daha da düşük durur:) araç dizel olduğu için arkası pek düşmemiş

bende istiyorum basmak ya 😊

böyle araçlar gördükçe havada gidiyorum hissiyatı oluşuyor bende 😊

edit: güle güle kullanın

şimdi bile güzel görünüyor

bir de muayene de kusur görünüyor mü

3.5 yada 5 🤔

Moderatör tarafında düzenlendi:
@doganersin bence basmalısın üstat şu ana kadar kullandıgım araçlara bakarak golf zaten bana cok komfor bi araba gelmiyodu sizde nasıl bilmem ama cok bariz bi degişiklik olmuycaktır fakat görüntü ve haz açısından hiç bekleme bas 👍

@doganersin geçen yıl 3.5 Vogtlandlar ile muayeneye girdim. Herhangi bir sorun yaşamadım hocam. 3.5 kesinlikle ideal. 

Spor yay hangisi olursa olsun tek olumsuz yanı gacır gucur ses yapması , bunu önleme adına baklalara hortum giydirilse de uzun vaadede yayın ergonomisini bozacağı düşüncesinde olarak sade haliyle kullanıyorum ben. acizane önerim aracınızın et değeri yüksek 18 ınç jant ya da ön+arka spacer eklentisiyle daha hoş olabilir.
Benzinlide durduğu gibi durmuyor   :rolleyes:

@ysf.yalvac hocam kendim makinacıyım zaten bi örnegini buluyumda spacwr yapcam ankara sm var 4 ne 600 lira diyo cok yani o yüzden taktırmadım 👍

Geri
Üst Alt