Bi xenon çift u led ile değişir mi?

Golftdi

Katılımcı Üye

İsim
Bayrak
Selamlar herkese, sorum olucaktı, u led olmayan basic bi xenon farlarımı, orginal çift u led far ile değişmeyi düşünüyorum. Bire bir uyar mu tesisatı soketleri vs? Bir de sıfır orginal u led fiyatı çifti 4000 lira sizce iyimi. Beyinleri olmadan alırsam 3600 lira. Beyinsiz alıp bendekileri u led lere takamaz mıyım?

Sıfır çift uled çifti 4000 lira çok ucuz geldi bana. Replika olmasın hocam? 

Bixenon olan araca orjinal çift uled için far beyni dışında direksiyon altına da afs beyni takılıyormuş.

@AhmetCakmak far beyni benim farın beyinleri olmaz yani u led’e öyle mi hocam ? 

Replika değil diyor satıcı valeo marka imiş, bir foto yolladı etiket yok ama ampül kapaklarında valeo yazıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar herkese, sorum olucaktı, u led olmayan basic bi xenon farlarımı, orginal çift u led far ile değişmeyi düşünüyorum. Bire bir uyar mu tesisatı soketleri vs? Bir de sıfır orginal u led fiyatı çifti 4000 lira sizce iyimi. Beyinleri olmadan alırsam 3600 lira. Beyinsiz alıp bendekileri u led lere takamaz mıyım?
@Golftdi Selamlar serviste 8 bin tl küsür 2 adet çift u led modüller hariç emin misiniz?

@AhmetCakmak hocam onlarda kendi içinde 2 tip miydi? Şu Perdeleme yapar yapmaz şeklinde?

farları bilemem ama far kapakları baya bi kalitesiz geldi bana 🤔

Geri
Üst Alt