Ön Cam İçin Güneşlik Önerisi

thelordof

Katılımcı Üye

İsim
Samet
Araç
Tiguan Elegance
Tavsiye edeceğiniz güneşlik var mı? 

İnternette şöyle güneşlik gördüm nasıl sizce? 

VQXGYP.jpg

birkaç yerde bunlara “araç güneş gözlüğü” diye yazmışlardı.

bende acayip bir tebessüme sebep olmuştu bu cisimler 😊

benim arabada ön camda 1 numara film var

güneşlik eksikliğini hissetmedim.

sizin örneğimizdeki resim ile piyasadaki 8-10 liralık malzemeler aynı işi görür

fazla para vermeye gerek yok bence

evet tam camın formunda yapılmış

camı kaplıyor

malzeme de kalın ve kaliteliye benziyor.

ucuz olanlar inçe uzun oluyor katlanınca

acaba katlandığında çok yer kaplar mı?

@doganersin bugün bauhaus da inceledim, katlamasını pek beceremedim kılıfına sığacak kadar çapını küçültemedim, çoğu kullanıcı katlaması en başta zor, alışınca kolay dedi.  Çok bi kalınlık yoktu ürünün ama güneşi iletmiyor fotolardan gördüğüm kadarıyla

Bu tip ürünlerde Kullanışlılık önplanda olmalıdır. Sürekli camda kalacak bie ürün olmadığından katlanması saklanması vs pratik olanlara bakmakta fayda var ayrıca çok para vermesinde anlamın yok bu tarz ürünlere onemli olan işini yapıyor olması.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender evet,  en ucuz 28tl gördüm. Bir güneşlik için çok ucuz değil.

Camı kapatan bir güneşlik istiyorum, genelde bakıyorum hep küçük ölçülü üretiyorlar.

1 senedir kullanıyorum. Camı tam anlamıyla kapatıyor ve koyduğunuz gibi kalıyor. Araca geri döndüğünüz zaman sağı düşmüş solu açılmış şekilde bulmuyorsunuz en önemlisi. Katlanması da el alışınca çok çok kolay. Boyut olarak da katlanında direksiyon boyutunda oluyor diyebilirim tam anlamıyla. Şöför koltuk altına tam sığıyor(koltuk altı çekmecesinij alt kısmına) 

IMG_20180908_164030.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mustafacagri katlarken tele bir şey olacak diye tırstım valla bugün bauhausta incelerken.Elimin alışması lazım sanırım:)  Siz nereden almıştınız aldığınızda, ucuz muydu siz aldığınız dönemde, şimdi en ucuz 28 tl. 

Isıyı sanırım engellemez ama konsola direksiyona güneş gelmesini keser sanırım fazlasıyla:)

A101 de var şu an 6,99 standart parlak olanlar gayet iş görüyor 😁

@Ufukkaya camı tam kapatamıyor ki , kapatsalarda kısa sürede vantozu deforme oluyor:)

Ben baran cam güneşliğini almıştım  ortasındaki  birleşim yerinin altı ve üstü  boşluk  var diye geri iade ettim hatta hala iade onayım gelmedi n11 den onu bekliyorum önermem ortasında boşluk olmayanı bulabilirseniz alın derim 🤙

6B768069-45CD-4FE3-808D-7DFFB27772EA.jpeg

@mustafacagri katlarken tele bir şey olacak diye tırstım valla bugün bauhausta incelerken.Elimin alışması lazım sanırım:)  Siz nereden almıştınız aldığınızda, ucuz muydu siz aldığınız dönemde, şimdi en ucuz 28 tl. 

Isıyı sanırım engellemez ama konsola direksiyona güneş gelmesini keser sanırım fazlasıyla:)
Ben de yaklaşık o civarda bir fiyata almıştım. Hani ucuz mu değil sonuçta güneşlik diyorsunuz.  Ama Bi kere alıp yıllarca her aldığınız arabada kullanıyorsunuz bu ürünü. En sevdiğim yani çevresindeki teller sayesinde sıkı duruyor sağa sola yamulmuyor. Aşırı güneşli yolculuklarda yarısını açıp arka tarafta yolculuk yapanlara veriyorum koydukları gibi duruyor hışırdamıyor etmiyor :)  güneş gelmesini bariz kesiyor; ısınmasını da yeterli seviyede engelliyor. Standart güneşliklerden aşağı kalır yanı yok. Tellerin Kırılması vs söz konusu olmadı Bi senelik kullanımda. El alışınca tek hamlede katlayıp koyuyorsunuz :)

Ben baran cam güneşliğini almıştım  ortasındaki  birleşim yerinin altı ve üstü  boşluk  var diye geri iade ettim hatta hala iade onayım gelmedi n11 den onu bekliyorum önermem ortasında boşluk olmayanı bulabilirseniz alın derim 🤙

Ekli dosyayı görüntüle 21896
Benim kullandığım da bu ürünün aynısı aynı marka. Yukarıda da fotoğrafını attım cama uyguladığı halini. Tek parça olsa boşluk olmadan aynanın olduğu kısmı nasıl kapatmayı düşünüyorsunuz? İlk posta olan cama içten sıkı oturan modelden değil, piyasada olanların hemen hemen hepsi elinizdekinin birebir aynısı. Belli ki araca dahi uygulamadan burda tavsiye veriyorsunuz 😁 keşke uygulayıp ona göre yorum yazsaydınız da sağlıklı bir Geri bildirim olsaydı👍👍

@thelakayit sadece aldığınız model marka var gibi Türkiye de. Başka bi tane daha görmüştüm ama onun yorumları komple kötüydü. Aliexpreste belki vardır. Araca deneyince ortası ayrılıp boşluk mu kalıyor sizde?

Geri
Üst Alt