Bir kaç kodlamadan sonra......

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Arkadaşlar bi yarım saat önce kadar listesini yaptığım kodlamaları yapmak için laptopumu alıp arabaya gittim. 
Listemde

-Gündüz farını kapatlı tutmak
-Karbon ekran
-Performans Modu
-Start/Stop kapatma
kodlarını yapacaktım....Ekran rengini değiştirme kodunu uyguladım bunda sıkıntı çıkmadı.

20190707_162508.jpg

20190707_162541.jpg

20190707_162643.jpg

20190707_162656.jpg

Fakat diğer kodları deneyemedim çünkü şöyle bir hata aldım VCDS programından

20190707_173238.jpg

Programı kesinlikle güncellemedim.Zaten araç içinde wifi vs olmadığı içn internete bağlı da değildim. Security Access e girdiğimde kod vermiyor. Listede görüldüğü gibi Adaptation-10 Kısmı ve diğer bir kaç kanala giriş yapamıyorum. 
İşin kötü tarafı ben bu kodlamaları geri almak istediğimde de alamayacağım. Bu şekildeyken ne değişiklik yaparsam yapayım kod kabul edildi diyor ama hiç bir değişiklik göstermiyor. 
Bu problemi nasıl düzeltebilirim ? Yardımlarınızı bekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam bilgisayarı açıp kapatınız düzelmesi gerek birde kontak açık kapı kapalı deneyin 

@Beşiktaş1903 Hocam onların hepsini yaptım, hatta programı kaldırıp tekrar kurdum, şuan tekrardan scan yapıyorum bakalım ne olacak. 

@Recep Gül hocam muhtemel Windows hatası gibi usb girişinde değiştirin isterseniz Windows defender varsa onuda devre dışı bırakın varsa anti virüs 

Hocam scan bitti, şu uyarı ile birlikte birden fazla kırmızı hata görünüyor. 

Burda hataları için clear all DTCs desem sıkıntı çıkar mı acaba? 

Bu arada şuan araçtayım ve Sizden gelecek cevapları bekliyorum hocam. 

20190707_180929.jpg

Haydaaa. Bu kodlama işi başıma bela açacak galiba, şimdide akü zayıf diyor. 😓

20190707_182936.jpg

Neyse bu kodlama işi başıma daha fazla dert açmadan burada bırakayım en iyisi... 

Değerli Hocam Akü sorun olmaz bu resimdeki gösterge ile. Biraz turlayın aracınızla akü şarj olsun. Kodlama yaparken aküden fazlaca enerji alındığı için bazen bu şekilde uyarı akmak normaldir. Diğer kodlamalar ile ilgili olarak ise yanlış bir işaretleme yada uygulama yapmadığınız durumda herhangi bir sorun oluşmaz. Aracınıza reset atin Hataları silin çalıştırıp kapatın eski haline büyük ihtimal dönecektir Cok da korkulacak bişey değil. Esc tuşuda tahminimce Akü zayıf olmasından yanmıştır

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender Cevap için teşekkürler hocam, aracı resetleyin derken nerden yapılıyo bu? Hataları silince yani şu üst postta da bahsettiğim  "Clear all DTCs " yapsam sıkıntı olur mu? 

Birde akü zayıf olduğu için kodlamalarda hata alıyor olabilir miyim?  Çünkü adaptasyon kısmına da giremiyorum. 

Geri
Üst Alt