Trafikte kurallara uyalim saygili davranalim.

fanajal

Katılımcı Üye

İsim
Musti
Arkadaslar az once bir haber okudum gercekten cok uzuldum.Emniyet seridinde giden arac polisi gorunce normal seridine girmek istiyor tabi normal seridinede giremeyince yol vermemedigini düşündüğü hamile kadina saldiriyor arabasini tekmeliyor...Biz Golf kullanıcılari olarak trafikte kurallara uyalim asiri hiz sapmayalim duyarli davranip çevremize ornek olalim.Saygilar.İnşallah o ahlaksiz terbiyesiz maganda da yakalanip en ağır cezaya carptirilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
inşallah benim önüme böyleleri çıkmaz

daha doğrusu eşime kızıma bulaşmaz

lakin tedbirliyim 👍

yorumlara baktım adam sabırlıymış diyende var

iki insansı varlığın yaşayacağı ömür de varmış, diyende..

videoyu izledim ve adamı sabrından ve doğru davranışından dolayı takdir ettim

şayet ben sakin olamazdım çünkü ortada ateşli silah ile kasıt (silah kültürü olanlar bilir, silahı olduğunu göstermek bile karşıdakine bir tehtitdir) var.

ama direksiyonda olsam hiçbirini düşünmem, metrelerce önüme katar bi tırın altına sokardım onu.

Twitter'da ilk hangisi denk geldiyse onu aldım. Hesabın öyle bir yanı olup olmadığını araştıramam tabi :)
Bu arada bahsedilen baklavacı Seydioğlu imiş. Hiç duymamıştım, bugünden sonra da silinip gider inşallah yavaş yavaş.

Konu, forum kurallarına uygun şekilde düzenlenmiştir. 

Maalesefki bu güne kadar gõrdüğúm kimin gúcú kime yeterse birini ezme çabasí var ülkemizde.Bunlar tımarhanelik acil tedawi olmaları gerekli.Başıma gelse ne yaparım bilmiyorum.Herzaman sakin olmak gerekli böyle sacma bir durumdan hayatımizi yakmaya değmez.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu goruntulerden sonra arac içi kamerası almaya karar verdım cunku aracı genellıkle esim kullanıyor ve boyle durumda ben yanında olamazsam muhtemelen esım şoka gırer ve plaka almanın aklına gelecegını sanmıyorum Allah kımsenın basına vermesın olunmu oldurunmu meselesi herkes bu vatandaş kadar sabırlı olmaz bence...

Ticaret odasından ünvan değiştirmek 5 dakikalık iş ,,, 2 arkadaki caddede yeni dükkan açarlar bu dünyada ceza falan beklemek zor

Ahirette Bunları tepsilere oturtup

Kafalarından 353 derece Kızgın tereyağı dökeceksin ....

"ilahi adalet baklavası"

Ticaret odasından ünvan değiştirmek 5 dakikalık iş ,,, 2 arkadaki caddede yeni dükkan açarlar bu dünyada ceza falan beklemek zor

"ilahi adalet baklavası"
Ahiret de olmasa bu dünya çekilmez

"ilahi adalet baklavası"
o ne orjinal bir temennidir öyle 😊

sabah sabah güldüm walla 😊

Geri
Üst Alt