Aux bt kit

Berkcan

Yeni Üye
İsim
Berkcan
İyi günler abilerim comfort aracımda telefondan görüşme ve müzik dinlemek istiyorum bunun için tavsiye edebileceğiniz bir model var mıdır

Ya 6.5 inc orijinal ekran düşünebilirsiniz. Yada düşünürseniz android cihazım var satılık uygun fiyata vericem bahsettiğiniz özelliklerin yanında navigasyonuda mevcut tercih sizin

Bu tür cihazlarla FM bandı üzerinden ses aktarımının çok sayıdaki radyo istasyonunun frekans kirliliği sebebiyle kalitesiz olduğunu duymuştum. Bunun yerine cihazın elektroniği üzerine aux ilavesi daha kaliteli aktarım sağlar. Bu tür cihazların cd çalar çıkış söketli cihazlar için aux çıkışlı olanları da var. Ayrıca nette cihaza göre (eğer yoksa) sonradan aux takma ile ilgili nasıl yapılacağı konusunda videolar bulmak mümkün.

Bu tür cihazlarla FM bandı üzerinden ses aktarımının çok sayıdaki radyo istasyonunun frekans kirliliği sebebiyle kalitesiz olduğunu duymuştum. Bunun yerine cihazın elektroniği üzerine aux ilavesi daha kaliteli aktarım sağlar. Bu tür cihazların cd çalar çıkış söketli cihazlar için aux çıkışlı olanları da var. Ayrıca nette cihaza göre (eğer yoksa) sonradan aux takma ile ilgili nasıl yapılacağı konusunda videolar bulmak mümkün.
Bilgilendirme için teşekkürler ön konsolda aux girişindeki sap gibi çıkıntı zımbırtıları sevmiyorum :)

Aracı h.sonu sadece kullanıyorum çokda ihtiyacım yok aslında alayım bulunsun modundayım :)

@rsimsek eski sistem transmitterlar çok çok kötü ses kalitesine sahipti evet. Ama şu anda piyasada hatırı sayılır markaların üretimleri olan transmitterlar bluetooth üzerinden ciddi ses kalitesi veriyor. Çok eski modellerden zamanında alıp 1 ay kullanmadan söküp atmıştım. Ama geçen aylarda güncel transmitterlardan birini dinleme fırsatım oldu bir passatta. YouTube üzerinden açılan müzikte gerek bass gerek tiz gerekse ses netliği olarak aux kalitesine çok çok yakındı.   Sık araba değiştiren ve her araçta aux vs bağlantısı yapmak istemeyenler için şahane alternatif. Ama araştırıp doğru ürünü almak şart. 

Geri
Üst Alt