Jump to content

doganersin

dostlarımıza üye sticker mı hazırlasak?

Recommended Posts

Oto koku işi olmayacak gibi duruyor, 7-8 farklı yere sordum fakat minimum 1000 adet basarız diyorlar. 100 veya 250 adet için yanaşan yok. :) Maliyeti de yok fakat 1000 adet alırsak çok fazla bekleyecek fazlalık stickerlar.

yer_ucagi_34 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, yer_ucagi_34 yazdı:

@AhmetCakmak

Sticker ne durumda hocam ?

Sticker evde duruyor 500 adet, onda problem yok :)  Koku işinden dolayı henüz sticker dağıtımına başlamadık. İkisini birlikte isteyenler için henüz bekletiyoruz dağıtım işini. 1-2 yere daha sordum oto koku için bakalım hayırlısı.

yer_ucagi_34 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

Sticker evde duruyor 500 adet, onda problem yok :)  Koku işinden dolayı henüz sticker dağıtımına başlamadık. İkisini birlikte isteyenler için henüz bekletiyoruz dağıtım işini. 1-2 yere daha sordum oto koku için bakalım hayırlısı.

Tamamdır hocam sizden haber bekliyoruz.:)

AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, AhmetCakmak yazdı:

@AhmetCakmak istanbul için kahvaltı gibi bir organizasyon yapmayı düşünmüyormusunuz en azından araçlara yapıştırılır fotoğraf çekilir ücret vs ödenir ve tanışma ortamı yapılabilir mi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, metinkar yazdı:

@AhmetCakmak istanbul için kahvaltı gibi bir organizasyon yapmayı düşünmüyormusunuz en azından araçlara yapıştırılır fotoğraf çekilir ücret vs ödenir ve tanışma ortamı yapılabilir mi

Şuan yapılan bir şey yok Metin abi, istek olursa organizasyon ayarlanabilir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...