Jump to content

doganersin

dostlarımıza üye sticker mı hazırlasak?

Recommended Posts

50 dakika önce, kdr yazdı:

@AhmetCakmak ben kac kere istedm gondermediniz. Artk istemeye utaniyorum.

Bizim utanmamız lazım hocam. Sticker değer görmeyince biz de vermeye utanır olduk. :) Yeni baskı gelince toplu şekilde bilgiler alınıp dağıtılacak inşallah.

serology55 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

Bizim utanmamız lazım hocam. Sticker değer görmeyince biz de vermeye utanır olduk. :) Yeni baskı gelince toplu şekilde bilgiler alınıp dağıtılacak inşallah.

@AhmetCakmak  aynen her yerde golftürk görüyoruz bizim de araçlarımızda golftutkusu yazsın ki nedir bu diye yeni üyeler dahil olsun büyüsün büyüsün kocaman olsun:)

Ender ve AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 06.07.2019 at 5:36 PM, AhmetCakmak yazdı:

Sticker var hocam. Konusunu kapattım şuanlık dağıtımayacağım için, birkaç haftaya tekrardan dağıtıma başlayınca bilgilendirmeyi yaparız. 

891F1759-2DA2-4DAA-BCE3-699312842595.jpeg

6 temmuzda "bir kaç haftaya dağıtırız" demişsin ahmet hocam..... Valla ayıp oluyor.... 🙈🙈

AhmetCakmak ve Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Stickerlarımız kesim aşamasındaymış. :) İlerleyen günlerde tamamlanıp elime ulaşınca dağıtıma başlayabiliriz. Dağıtım için belirttiğim gibi kargo ücreti dahil 20 TL gibi bir ücret alıp isteyenlere gönderebiliriz. Ödeme işini online bir platform aracılığıyla güvenli şekilde kredi kartı vs ile alabiliriz. Ödemelerde kargo ücretinden kalan ücretleri de sokak hayvanlarına veya yine faydalı bir derneğe bağış gibi şeylerde forumumuz adına bağış olarak kullanırsak güzel olacaktır diye düşünüyorum. :) 

golftutkusu-sticker.jpeg

SCC, farukal, metinkar ve 4 diğer bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Stickerlar elime ulaştı. Shopier aracılığıyla yakında sticker dağıtımına başlayacağız. Oto kokuları fazla kullanılmadığı için onu dahil etmeyeceğiz. Yaklaşık 1000 adet önceden basılmış kağıt paspaslarımız da var fakat çok kaliteli kağıttan değilmiş. 1-2 ıslak kullanımda hemen dağılabiliyor kağıt. Ama yinede stickerla birlikte dağıtacağız gibi duruyor. Kağıt paspaslar bitmeye yakın yenisini bastırabiliriz daha kaliteli kağıtlara.

SCC, Recep Gül ve doganersin bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, AhmetCakmak yazdı:

Stickerlar elime ulaştı. Shopier aracılığıyla yakında sticker dağıtımına başlayacağız. Oto kokuları fazla kullanılmadığı için onu dahil etmeyeceğiz. Yaklaşık 1000 adet önceden basılmış kağıt paspaslarımız da var fakat çok kaliteli kağıttan değilmiş. 1-2 ıslak kullanımda hemen dağılabiliyor kağıt. Ama yinede stickerla birlikte dağıtacağız gibi duruyor. Kağıt paspaslar bitmeye yakın yenisini bastırabiliriz daha kaliteli kağıtlara.

Bekliyoruz sabırsızlıkla ahmet hocam. Yurtdışına gönderim olayını da unutmayalım lütfen. 

AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Oto koku bastıralım mı sizce sevgili abiler, arkadaşlar, hocalarım? :)  Eğer oto koku istenmiyorsa sticker dağıtımı olacak sadece. Kağıt paspaslar kargoda ezilip büzüleceği için onları çıkarttık gibi şimdilik. 

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...