Jump to content

doganersin

dostlarımıza üye sticker mı hazırlasak?

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar

başlıktanda anlaşılacağız üzere trafikte 

uzun yolda dahi birbirimizi fark edebilmek adına birer sticker hazırlasak

nasıl olur ki?

767C77A2-E3AC-4D3A-BF1D-A5F939CC3B2E.jpeg

edit: konu daha önce açılmışsa kusura bakmayın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eskiden vardı diye hatırlıyorum :) benim ilk golfümde vardı çünkü :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla iyi olur, Duhansin eskiden varmıydı bilmiyorum ama biz kaçırdık galiba. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sticker var hocam. Konusunu kapattım şuanlık dağıtımayacağım için, birkaç haftaya tekrardan dağıtıma başlayınca bilgilendirmeyi yaparız. 

891F1759-2DA2-4DAA-BCE3-699312842595.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 dakika önce, Recep Gül yazdı:

@AhmetCakmakHocam yurtdışınada gönderebilme imkanınız olacak mı  ?

Evet ptt ile gönderilebilir sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, metinkar yazdı:

konuyu yeni gördüm bende istiyorum...

Üsküdar/Ümraniye tarafına işin düşerse elden vereyim Metin abi. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

Üsküdar/Ümraniye tarafına işin düşerse elden vereyim Metin abi. :)

@AhmetCakmak  ya hiç düşmez oralara ki neyse öyle böyle alırım ben:) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Önceden basılan 500 adet sticker bittiği için bugün 500 adet yeniden sipariş verildi. 2-3 hafta içerisinde elimde olur. Bu sefer sticker isteyenlerin bilgilerini online olarak alıp tek tek gönderim yapılacak. Süreç daha hızlı işlemiş olacak.

Belki artık stickerları ücretli yapabiliriz. Çünkü şu zamana kadar toplu verdiğimiz stickerların bir kısmı dağıtılmadı ve arkadaşlarda öylece duruyor. Bu yüzden kargo+sticker ücreti toplamı olarak 10-15 tl gibi bir rakam belirleyebiliriz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, AhmetCakmak yazdı:

Önceden basılan 500 adet sticker bittiği için bugün 500 adet yeniden sipariş verildi. 2-3 hafta içerisinde elimde olur. Bu sefer sticker isteyenlerin bilgilerini online olarak alıp tek tek gönderim yapılacak. Süreç daha hızlı işlemiş olacak.

Belki artık stickerları ücretli yapabiliriz. Çünkü şu zamana kadar toplu verdiğimiz stickerların bir kısmı dağıtılmadı ve arkadaşlarda öylece duruyor. Bu yüzden kargo+sticker ücreti toplamı olarak 10-15 tl gibi bir rakam belirleyebiliriz. 

@AhmetCakmak  ben herzaman foruma destekten yanayım instagramda bile 10-15 arası para alınıp üyelerine yollanıyor yani muhabbet yok sorun giderme vs yok ilave satılacak her üründen para isteniyor bence buranın kıymetini bilmeliyiz ilave şu olabilir mi;  sticker + asma koku kargo dahil 15₺ misalen...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tek elden,postalı,ücretli dağıtım en iyisi.Kimse zarar görmesin.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, metinkar yazdı:

@AhmetCakmak  ben herzaman foruma destekten yanayım instagramda bile 10-15 arası para alınıp üyelerine yollanıyor yani muhabbet yok sorun giderme vs yok ilave satılacak her üründen para isteniyor bence buranın kıymetini bilmeliyiz ilave şu olabilir mi;  sticker + asma koku kargo dahil 15₺ misalen...

Tavsiyen için teşekkürler Metin abi.

Kokuların çoğu pek kaliteli ve sağlıklı olmadığı için bastırmıyoruz ama kaliteli koku varsa ve uygun maliyetli olursa olabilir.  Bir de kağıt paspaslarımız var.  Bu kağıt paspaslarımız pek kalın olmasa da bunları bitirip daha kaliteli bir kağıda baskı ile yine dağıtıma devam ederiz. Paspas pek maliyetli değil zaten. Stickerlar gelene kadar kokuları araştırayım biraz. 

4.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar, Bu stickerlardan 1 adette ben almak isterim. umarım çıktığında duyurusu yapılır ve alıp yapıştırırız :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende alabilirim tabiki birde aracın neresine yapıştıracağımız en azından herkes düzenli bir yere yapıştırırsa birbirimizi farketmemiz kolay olur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
24 dakika önce, mehmettopuz yazdı:

Bende alabilirim tabiki birde aracın neresine yapıştıracağımız en azından herkes düzenli bir yere yapıştırırsa birbirimizi farketmemiz kolay olur :)

Arka cama yapıştırıyoruz genelde hocam. Boyut standart olduğu için arka kelebek camına felan sığmaz. Belki arka kelebek için de küçük boyutta baskı yapabiliriz sonra. Başka yerlere de yapıştırabilirsiniz ama en iyi arka camda duruyor gibi.

Örnek uygulama :) @MSE

IMG_4328.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
26 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

Arka cama yapıştırıyoruz genelde hocam. Boyut standart olduğu için arka kelebek camına felan sığmaz. Belki arka kelebek için de küçük boyutta baskı yapabiliriz sonra. Başka yerlere de yapıştırabilirsiniz ama en iyi arka camda duruyor gibi.

Örnek uygulama :) @MSE

IMG_4328.JPG

Çok güzel görünüyor hocam tamam bende varım boyut olarakta tam ideal hem Metin hocamın da bahsettiği gibi foruma destek olmuş oluruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...