tüvtürk muayene egzoz

turgay8268

Üye
İsim
trg
selam arkadaslar muayne yaklasti Bugün muayeneye giden başka bir arkadaşımda çift çıkış egzoz var fakat içerden boruyla sağdaki ek sonra da çıkış verilmiş durumda ama abart ekzos ya da herhangi bir başka ekzos sistemi yok susturucuları tam olarak yerinde sökülme yok bugün ona söylenen eksozun birini iptal ettirip öyle gelin demişler resimdeki araçta da aynı şekil fakat on da boruyla kaynaklanma da yok sadece görüntüden ibaret ve abart sistemi onda da mevcut değil muayeneden geçmeme şansı var mı

6F6AEC41-1429-4A22-967C-E0F6EBD3B5DE.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Normalde bu arabanın soldan tek çıkışı var. Çift uç takılmış. Son sustucu sağdan delinerek bir çıkış alınıp çift uç mu takıldı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hayir herhangi bir boru baglantisi yok. sadece goruntu

Normalde bu arabanın soldan tek çıkışı var. Çift uç takılmış. Son sustucu sağdan delinerek bir çıkış alınıp çift uç mu takıldı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hayır sadece iki kafalık görüntüden ibaret yani içerden orjinal egzoz da hiçbir şekilde bir bağlantısı yok bir delme boru kaynatma olayı mevcut değil

sizin aracınız difüzorune, ek spoylere ve egzozuna kadar benim aracın tıpkısı

bende merak ediyordum muayenede problem olur mu diye

kalkışta çok çok çok az bir homurtu oluyor

belli belirsiz

eğilip baktığımda koca bir kazan ve 4 çıkışta aktif 

tampon altı difüzor sonradan takılmış

tuvturk ne der bilemem

takipteyim

sizin aracınız difüzorune, ek spoylere ve egzozuna kadar benim aracın tıpkısı

bende merak ediyordum muayenede problem olur mu diye

kalkışta çok çok çok az bir homurtu oluyor

belli belirsiz

eğilip baktığımda koca bir kazan ve 4 çıkışta aktif 

tampon altı difüzor sonradan takılmış

tuvturk ne der bilemem

takipteyim
Vallahi kardeşim bendeki dört çıkış aktif değil benim sağa taraf normal Eksoz da hiçbir şekilde bir bağlantısı yok tamamen görüntü ama seninkinde işte anlattım ya bir benzerini de bugün bir arkadaşım gitmiş ekzos pulu bile alamamış yaniVallahi kardeşim bendeki dört çıkış aktif değil benim sağa taraf normal Eksoz da hiçbir şekilde bir bağlantısı yok tamamen görüntü ama seninkinde işte anlattım ya bir benzerini de bugün bir arkadaşım gitmiş ekzos pulu bile alamamış yani

o zaman ortaya şöyle bir durum çıkıyor

sende 4 çıkış var 2si aktif

bende 4 çıkış var 4 ü de aktif

seninkinin geçme ihtimali benimkinin kat ve kat fazlası

iste o egzoz pulu dahi alamamis baglanti var diye arkadas bugun gitti egzoz muaynesine orda egzoz muaynesi vermemisler sen dusun tuvturkten gecmesini gecmez demisler sokturdu bugun 

milletin uğraştığı şeye bak

adam silecek motorundan egzoz yapıyo

ara sokakta helikopter sesi gibi dolaşıyor

tık yok

neymiş 4 egzoz varmış

yav ben 4 egzoz ile yayanın yanından geçerken bile bekliyorum yolu geçmesini ya da arabayı farketmesini 

o kadar sessiz

egzoz un 4 tane olması mı sıkıntı şimdi

adam bir tane egzoz ile 4 sokağı inletiyorken 

bu aracım ile daha gitmedim ama büyük arıza çıkarırım gibi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vallahi kardeşim maalesef böyle yani benim aracımdaki egzozları görüyorsun zaten görüntü olarak çok hoş arabanın çalıştığını dair duyulmuyor abart ekzos zaten yok ama maalesef bu ülkede böyle saçma sapan şeyler bununda acısı ne biliyor musun bu devlet bu kadar ürünü yurtdışından gelirken vergilendiri your bir güzel vergi alıyor sen bunları alıp arabana taktıktan sonra bu diyor yasak kardeşim niye satıyorsun o zaman niye satışına izin veriyorsunVallahi kardeşim maalesef böyle yani benim aracımdaki egzozları görüyorsun zaten görüntü olarak çok hoş arabanın çalıştığını dair duyulmuyor abart ekzos zaten yok ama maalesef bu ülkede böyle saçma sapan şeyler bununda acısı ne biliyor musun bu devlet bu kadar ürünü yurtdışından gelirken vergilendiri your bir güzel vergi alıyor sen bunları alıp arabana taktıktan sonra bu diyor yasak kardeşim niye satıyorsun o zaman niye satışına izin veriyorsun

Ilk defa böyle bir duruma şait oluyorum. Başka bir sorun yoksa neden egzost pulu dahi verilmemiş şaşkınım doğrusu. Acaba Tuvturk de yönetmelik mi değişti bu egzost kisimi ile alakalı olarak.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ya hocam sana yazarken tuvturk muayne sikayetleri diye baktim googleee inanilmaz bir rezillik var birinede tuvturkten cevap yazilmamis herkes kafasina gore davraniyo seni sinifta biraktim diyo kaliyosun bitti denetleyen bakan yok sanirim bunlari sacma sapan seylerden kalanlarin sikayetlerini okudum 

Sistem degisti. Aracin oem egzozu nasilsa o sekilde girmesi gerekiyor. Ses ister fazla olsun ister stok arac gibi olsun farketmiyor. Arac 1.4 tsi ornegin; soldan cift cikis olacak fazla yada eksik goruntu icin dahil olsa gecirmiyorlar. Ben yasadim son susturucum oem gti di gecirmediler orjinali takip gectim.

Sistem degisti. Aracin oem egzozu nasilsa o sekilde girmesi gerekiyor. Ses ister fazla olsun ister stok arac gibi olsun farketmiyor. Arac 1.4 tsi ornegin; soldan cift cikis olacak fazla yada eksik goruntu icin dahil olsa gecirmiyorlar. Ben yasadim son susturucum oem gti di gecirmediler orjinali takip gectim.
Ne zaman yaşadınız bunu değerli hocam. Yeni bir durum bu çünkü.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt