Servis Bakım Zamanı

Emre19030

Üye
İsim
Emre
Arkadaşlar 2017 1.4 tsi manuel comfort aracımın bendeki ilk bakım zamanı geldi kasım ayında garantisi bitiyor servisi arayıp fiyat aldım 1100 tl dediler içerikleri

Yağ, hava, polen filtresi  

motor yağı , cam suyu , conta 

sizce servistemi yaptırmalıyım bakımını fiyat uygunmu ayrıca contanın ne olduğu hakkında bilgi verirmisiniz.

Arkadaşlar 2017 1.4 tsi manuel comfort aracımın bendeki ilk bakım zamanı geldi kasım ayında garantisi bitiyor servisi arayıp fiyat aldım 1100 tl dediler içerikleri

Yağ, hava, polen filtresi  

motor yağı , cam suyu , conta 

sizce servistemi yaptırmalıyım bakımını fiyat uygunmu ayrıca contanın ne olduğu hakkında bilgi verirmisiniz.
Bu birazda sizin bütçenize bağlı., bütçeniz müsait ise garantiniz bitse bile iyi niyet garantiniz devam eder veya dışardan parçaları tedarik ederek düzgün bir yerde de yaptırabilirsiniz., dışarda yaptırıcaksanız kaliteli filtreler Mann, Mahle, Hengst bu markalar alman araçları için filtre üretiyor.,

bakımı dışarda yaptıracaksanız yağ olarak; 

Liqui Moly Top Tec 4200 5w-30 öneririm veya servisin kullandığı Castrol Edge LL 5w-30 tercihinize göre., aracın polen filtresini karbonlu alın., üzerindeki filtre de karbonludur., standart kağıt filtre alıp boşuna paranızı çöpe atmayın., birde her yağ değişiminde karter tapasını pulu ile birlikte değiştirmenizi öneririm..

arkadaşlar 1.6 tdi dsg aracımın yıllık bakımı geldi bir kaç servisten fiyat teklifi aldım.geçen yıl ki bakımda mazot filtrem değişmiş bu yıl da değiştirsem mi bir servis gerek yok dedi 950 tl olur dedi diğer servis değişelim 1060 olur dedi

bende değiştirmek istiyorum sonuçta dizel ve pek kaliteli mazot bulmak zor gibi ülkemizde

Geri
Üst Alt