Golf 7 cam çiziği

Makine7

Üye
İsim
Sercan
Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katılan bir kardeşiniz olarak ilk sorumu sormak istiyorum. Aracımın ön camında ve yan sürücü camında çizik var sürücü camındaki çok ince ama ön camdakine tırnak geçiyor. Düzeltmek için sizce ne yapabilirim ? Kıymetli fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim 😊  ön cam dışında diğer camlarda film var bu arada. 

öncelikle aramıza hoşgeldiniz

bir aracımda ön camımda taş çatlağı vardı ve o zamanlarda da türkçesi otomobil kral olan firma da yeni yeni boy gösteriyordu

götürdüm ve çok güzel iş çıkardılar

tam gözümün önünde olan çatlağı yok ettiler

şimdilerde işi iyice ticarete döktüklerini duydum ama

bi fikir almanızı tavsiye ederim

illa ki bir çözümleri vardır

bana takıntılı diyebilirsiniz ama bende sırf cam çizilmesin diye sağanak yağmurda bile silgeçlerin papuçlarını islak mendil ile sildikten sonra çalıştırmışlığımvardır

sırf ön cam çizilmesin diye

eski aracımda buna çok dikkat etmeme rağmen yine de canı sağolsun eşim arada toz toprak çamur demeden silecek çalıştırırdı ve silecek yolu boyunca da iki çizgi hep gözümün önündeydi

ve tozlu havalarda yan camlar arasındaki tozlar uçup gitmeden de asla cam açmam

ve o kısımlara üfürüp tozunu almışlığım bile vardır

yada cam açmak için basınçlı su ile yıkarım

haliyle de silip durulamak gerek derken 1saatim vw nimi temizlemek ile geçer

e nede olsa bir Golf Tutkusu.. 😊

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aramıza Hoşgeldiniz Hocam.

Oto Cam işi yapan yerlerde gen3lde bir solüsyon oluyor kılcal çizikler için işlem yapanı görmüştüm sormak ta fayda var.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Ender Teşekkür ederim kıymetli yorumunuz için yetkili servisler bu gibi durumlarla ilgileniyorlar mı acaba ? 

@Makine7 selam.

benzer sorun benden önceki sahibinden kaynaklı bende de var. Ben kaskodan değişim yapmayı düşünüyorum servisi ikna edip lane assisti destekleyen cam ile. :/

[mention=208]Ender[/mention] Teşekkür ederim kıymetli yorumunuz için yetkili servisler bu gibi durumlarla ilgileniyorlar mı acaba ? 
Servisler bu gibi işlemleri genelde zaman kaybı görürler pek ilgilenen olmaz diye düşünüyorum.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt