2016 Limestone Grey Rline

hayırlı olsun. 

Dynaudio ve discover pro'yu duyunca içim cız ediyor. aracımda özellikle görmek istediğim donanımlardı.

Hayırlı olsun Araç güzel maşallah, hayırlı günlerde kullanın..

Hayırlı olsun güle güle kullanın...

Ep gene Kurşun Gri :D  

Can abi tekrardan hayırlı uğurlu olsun güle güle kazasız belasız bin inşAllah dediğim gibi takas düşünürsen telefonu bekliyorum [emoji14][emoji2960]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı olsun.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu ne  yahuuu süpermiş maşallah :)

@driver_can maşallah kazasız belasız kullanın. İki sorum olacak jantlarda spacer  var mı? Bukadar kolay ve temiz durbanı nasıl buluyorsunuz?

@driver_can çok yakışıklı nazar değmesin.. güzel günlerde kullanın.

hayırlı olsun. 

Dynaudio ve discover pro'yu duyunca içim cız ediyor. aracımda özellikle görmek istediğim donanımlardı.

Hayırlı olsun Araç güzel maşallah, hayırlı günlerde kullanın..

Daha lane assist takmadin mi 🤭

Hayırlı olsun güle güle kullanın...

Ep gene Kurşun Gri :D  

Can abi tekrardan hayırlı uğurlu olsun güle güle kazasız belasız bin inşAllah dediğim gibi takas düşünürsen telefonu bekliyorum [emoji14][emoji2960]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hayırlı olsun.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.İsteyen herkese daha iyileri nasip olsun.Rline paket kurşun gri istiyordum hep nasip oldu hemde birazcık donanımlı denk gelmiş oldu.

Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.İsteyen herkese daha iyileri nasip olsun.Rline paket kurşun gri istiyordum hep nasip oldu hemde birazcık donanımlı denk gelmiş oldu.
Jantlari acik gun metal yapmayi dusundunuz mu boyle cig aluminyum rengi yerine ? 

images.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tekrardan Hayırlı Olsun Can.
Dokunduğun ve sahibinoldugum araçların hepsinin Maşallahı var. Kurşun Gri de çok güzel bir renk.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tekrardan Hayırlı Olsun Can.
Dokunduğun ve sahibinoldugum araçların hepsinin Maşallahı var. Kurşun Gri de çok güzel bir renk.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim Ender abi kendimce dokunuşlar yapıyorum oem+ olarak orjinaline sadık kalarak.

hayırlı olsun hocam direksiyonu merak ettim ama gt mi acaba araba dıştan r ya 

hayırlı olsun hocam direksiyonu merak ettim ama gt mi acaba araba dıştan r ya 
Teşekkürler araç dış rline paket iç kısım ve direksiyon standart highline.Belki rline direksiyona geçebilirim uyguna bulursam.

Hayırlı olsun hocam allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

:Allahnazardansaklasın

Geri
Üst Alt