2016 Limestone Grey Rline

Iyi bayramlar.  Maşallah araba resmen ben burdayım diyor. Üstad bende 3.5 yay düşünüyorum da sizinkinin basıklığı çok tatlı olmuş 2013 1.4 highline var bende de. jant lastik ebatları nedir bir de hangi marka yay kullandınız acaba
Teşekkürler isteyen herkese daha iyileri nasip olsun.18 jant 225/40/18 lastik ölçüsü.Eibach 3.5 cm yay hr spacer var.

Bi süre önce teslim aldığım Rline direksiyonum için airbag kapağının gelmesini bekliyordum.Bu sabah 8.30 da pttden gidip teslim alıp doğru maslağa tanıdığım dükkan sahibi ustalara uğradım😀cam filmciye direksiyon söktürerek yine adımdan söz ettirmişimdir😀sağolsunlar kırmazlar beni elimde takım olsa ben sökecektim.Direksiyon içeriye ayrı bi hava kattı gerçekten.Sıradaki proje dinamik led stop montajı.Eksik olan parçayı da sıfır aldım bu sabah.Yakında taktırırım.

odV042.jpg

lQZ35k.jpg

VQDPWV.jpg

Çok yakıştı Can [emoji16] ben de takıcam inşallah yakında. Acc montajı biraz uğraştıracak ama değecek sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok yakıştı Can [emoji16] ben de takıcam inşallah yakında. Acc montajı biraz uğraştıracak ama değecek sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim.İç kısma hem görsel olarak pozitif etki etti hemde tutuşu ele oturuşu daha iyi bana göre.İsteyenlere tavsiye ederim.

Airbag kapağında çizik mi var bana mı öyle geldi acaba? (İmrendik be) Şaka yapıyorum :D :D  . Maşallah kazasız belasız.

Airbag kapağında çizik mi var bana mı öyle geldi acaba? (İmrendik be) Şaka yapıyorum :D :D  . Maşallah kazasız belasız.
Teşekkür ederim.Daha iyileri isteyen herkese nasip olsun.Uzun zamandır takmayı istediğim bir parçaydı bu aracıma kısmet oldu.

Rline direksiyondan sonra aracım için düşündüğüm,

-Oem dynamic led stop

-Buzzer

-Sürüş modu-Lastik basınç tuşu-Esp off tesisat ve kodlamalarını aracıma yaptırdım.Benim için aldığım araçlar içinde en özeli diyebilirim bu yüzden hevesle birşeyler ekliyorum.

YdQ0Ba.jpg

mXMBPy.jpg

jqgZ5G.jpg

yG6QRa.jpg

Mode tuşunu esp off olanıyla değiştireceğim.Tesisatı çekildi tuş elime ulaştığında montajlarım.

Can güle güle kullan gerçekten arkayı değiştiriyor dynamic led stop çok güzel oldu

Basic Led Stopu olanlar şimdi araçlarına benzin almak istemeyecek 😂😂 Maşallah  ben bu kadar güzel gözükeceğini düşünmüyordum çok yakışmış .

Alarm sirenini kıskanmadım değil çok yakında bende takacağım 😊 

Can güle güle kullan gerçekten arkayı değiştiriyor dynamic led stop çok güzel oldu
Teşekkür ederim Abi benimde içime sindi gerçekten.

Güle güle kullanın

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Teşekkürler

Ne yazıyo o vites topuzunda (D)irekt (S)ervise (G)it mi 😂
😀😀eee her güzelin bir kusuru varmış aynen kardeşim 

Maşallah
Bende anca Basic Xenonları taktırıcam [emoji23]
Daha ne olsun arabanın kaderi değişecek kardeşim kolay iş mi sanki😀

Basic Led Stopu olanlar şimdi araçlarına benzin almak istemeyecek 😂😂 Maşallah  ben bu kadar güzel gözükeceğini düşünmüyordum çok yakışmış .

Alarm sirenini kıskanmadım değil çok yakında bende takacağım 😊 
Yok deme öyle yakıştı evet ama önceki stoplarda gayet tatlı duruyor.Renkten midir nedir güzel durdu.Yakında sende takarsın sireni kablon bugün yola çıkacak inşallah😀

Teşekkür ederim Abi benimde içime sindi gerçekten.

Teşekkürler

😀😀eee her güzelin bir kusuru varmış aynen kardeşim 

Daha ne olsun arabanın kaderi değişecek kardeşim kolay iş mi sanki😀

Yok deme öyle yakıştı evet ama önceki stoplarda gayet tatlı duruyor.Renkten midir nedir güzel durdu.Yakında sende takarsın sireni kablon bugün yola çıkacak inşallah😀
Stopun smoked kısmıyla aracın rengi uymuş ondan bu kadar güzel duruyor 😊

Geri
Üst Alt