Hata_Service_Aracı P konumunda terk ediniz

Selek

Yeni Üye
İsim
Ramazan
Herkeze merhaba;

2015 TDI golf7 aracımda 02.07.2019 tarihinde ekranda Hata_Service_Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı aldım. Ama bu uyarıyı gün içinde 3 defa yaptı ilk 2 sinde okuyamamıştım çünkü 2-3 sn.de ekrandan kayboldu en son olarak süre biraz uzun olduğu için okuyabildim. Daha sonra formlardan araştırdığım da çok fazla problem yaşayan olduğunu gördüm. Aracımın garantisi bitti fakat bakımlarını halen serviste yaptırıyorum. Bugün servise gidip hata ile ilgili bilgi alacağım. Merak ettiğim konu, bu problemi yaşayıp yazılım ile ilgili bir gelişme oldu ise yaptıran arkadaşların buradan destek olmasıdır. 

bende bir kez gördüm tam okuyamadım

daha önce forumda konu görmüştüm oradan hatırladım

bir daha da karşıma çıkmadı

Herkeze merhaba;
2015 TDI golf7 aracımda 02.07.2019 tarihinde ekranda Hata_Service_Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı aldım. Ama bu uyarıyı gün içinde 3 defa yaptı ilk 2 sinde okuyamamıştım çünkü 2-3 sn.de ekrandan kayboldu en son olarak süre biraz uzun olduğu için okuyabildim. Daha sonra formlardan araştırdığım da çok fazla problem yaşayan olduğunu gördüm. Aracımın garantisi bitti fakat bakımlarını halen serviste yaptırıyorum. Bugün servise gidip hata ile ilgili bilgi alacağım. Merak ettiğim konu, bu problemi yaşayıp yazılım ile ilgili bir gelişme oldu ise yaptıran arkadaşların buradan destek olmasıdır. 

Değerli Hocam Forumda Konusu olup detaylı ve güncel bilgileri bulabilirsiniz.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vites mekanıizması halatı kelepçesi komple değişiyor içindeki switchler bozluyor vites mekanizmasının ve vitesi algılamıyor .Servise başvurun çoğunlukla garantiden yoksa iyi niyet garantisinden değiştiriyorlar .Eğer hiçbirine girmez ise son bildigşm 4 bini geçiyordu tüm işcilik ve malzeme

Geri
Üst Alt