Jump to content

Keremdogan

Orjinal R Line Tampon takımı arıyorum

Recommended Posts

Selamun Aleyküm merhaba arkadaşlar, ustalar, kardeşlerim.

Konu başlığında belirttiğim gibi.. Orjinal sıfır yada temiz çıkma R line tampon seti arıyorum.. Sizde olmasa bile bildiğiniz bir yer vs. varsa yada akıl vermek için hiç bulaşma git servisten al yada taiwan tak orjinaliyle birebir kardeşim felan gibi akıllarınızı, yönlendirmenizi bekliyorum. çok makbule geçer .. saygılar. 

Araç Golf 7,5 highline 
Yer İstanbuL

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

On 02.07.2019 at 10:04 AM, Keremdogan yazdı:

Selamun Aleyküm merhaba arkadaşlar, ustalar, kardeşlerim.

Konu başlığında belirttiğim gibi.. Orjinal sıfır yada temiz çıkma R line tampon seti arıyorum.. Sizde olmasa bile bildiğiniz bir yer vs. varsa yada akıl vermek için hiç bulaşma git servisten al yada taiwan tak orjinaliyle birebir kardeşim felan gibi akıllarınızı, yönlendirmenizi bekliyorum. çok makbule geçer .. saygılar. 

Araç Golf 7,5 highline 
Yer İstanbuL

instagram : by_akilli

buraya bir danısın derim . 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, metinkar yazdı:

bu ilan sahibi direk kendi getiriyor fiyatıda çok uygun yazmış daha uyguna bulman zor...

D8422071-9B85-4446-B422-47C34715B9D3.jpeg

Sizin gti ne zaman tamamlanıyor hocam? Tr'de tek 7.5 gti dönüşüm bekliyoruz. :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, AhmetCakmak yazdı:

Sizin gti ne zaman tamamlanıyor hocam? Tr'de tek 7.5 gti dönüşüm bekliyoruz. :) 

@AhmetCakmak  :) vardır ya:) şimdi farları semtuning den aldım hafta içi beyazgarage de takıyoruz... difüzörü de aldım, egsoz kaçlık takacağız bilemedik 100-110 dev gibi dursun:)  ama egsozcu lazım en azında işcilik güzel olsun... bakıcaz işte birkaç güne kadar biticek...

C2D0E351-1FCB-4CEB-BBB0-DB1152235C8D.jpeg

tarihinde metinkar tarafından düzenlendi
AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
57 dakika önce, metinkar yazdı:

@AhmetCakmak  :) vardır ya:) şimdi farları semtuning den aldım hafta içi beyazgarage de takıyoruz... difüzörü de aldım, egsoz kaçlık takacağız bilemedik 100-110 dev gibi dursun:)  ama egsozcu lazım en azında işcilik güzel olsun... bakıcaz işte birkaç güne kadar biticek...

C2D0E351-1FCB-4CEB-BBB0-DB1152235C8D.jpeg

Bugün Ankara'da kırmızı bir 7.5 gti gördüm. Plakasına tam bakamadım eğer o siz değilseniz 1 tane daha var demektir :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
12 dakika önce, KaanU yazdı:

Bugün Ankara'da kırmızı bir 7.5 gti gördüm. Plakasına tam bakamadım eğer o siz değilseniz 1 tane daha var demektir :)

@KaanU  yok yok ben istanbuldayım bizim daha hazırlıklar devam ediyor:)

KaanU bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...