1 Temmuz İtibariyle Güncellenmiş Fiyatlar

İsim
ahmet
Eski fiyatlar;

eski.jpg

Bu da güncel liste fiyatları

yenii.jpg

Bazı modellerde fiyat indirimi olmuş gibi ancak yine de bayideki anahtar teslim fiyatları önemli. 

Çok ilginç, bu fiyatlardan anlaşılan tek şey dogusun her daim kazandigi. Otv indirimine falan gerek yok otv indirimi bayileri zengin ediyor.

Gerçekten çok ilginç 

nasıl bir piyasa len böyle 

Bu nasıl bir mantıktır? Çözebilen varsa anlatsın...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Anlamadığım fiyatları indirecektiniz neden Ötv nin artmasını beklediniz:)  

Bu liste fiyatları neden şişiriliyor bir de onu öğrenmek lazım. Eski liste fiyatı 248 bin olan 1.6 tdi dsg highline'ı 170 bin tl civarlarına veriyorlardı. Şuan bu aracı liste fiyatı 232 bin tl 

Yarın aynı aracı bayide sorsak 10 bin ucuza verirler mi? Bence tam tersi Ötv kalktı diye 10 bin fazla isteyecekler. O zaman neden düşürüyorsunuz liste fiyatını. Satış temsilcilerine sormak lazım bu fiyat politikalarının mantığını. Şahsen ben de anlamadım bişey

Ilk bastaki liste fiyatlarina aldanmayin. Opsiyonlarla 255 liste fiyatli golfu 150 ye 50 bin sifir faiz kullanarak aldim. Gercek fiyatlar icin yarin bayileri arayabilirsiniz.Vw uzun zamandir liste fiyatlariyla satis yapmiyordu. Bence artik liste fiyatlarina daha yakin teklifler verilecektir.

Bunda şaşıracak birşey yok, listedeki araçların çoğu 120.000 tl üzerindeki bir fiyata sahip ve bu fiyatlar %60 ötv dilimindeydi, bayiler vergisiz fiyatı 119.999 tl ye kadar indirim yapıp ötv oranının %50 de kalmasını sağlayıp bu sayede de ödenecek ötv %35 oluyordu ve büyük indirim yapmış gibi görünüyorlardı şuan yine birçok araç %60 ötv li fiyatı ile listede yer alıyor lakin indirim yaparak vergisiz fiyatı 120.000 nin altında tutsalar da vergi oranı %50 olacağı için toplam indirim miktarı eskisi kadar olmayacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu arada euro dustu, onu da hesaba katip fiyat listesi cikarmislar gibi duruyor.

artış tamam da

bazı model ve donanımlardaki fiyat düşüşüşünü anlayamadım

Düşen fiyatlar doğrudur. 2 bin aşağı 2 bin yukarı aynıdır... 

ÖTV olursa servis karlı çıkıyor. ÖTV kalkınca zam gelmiyor çünkü Trump Erdoğan anlaştı. Doviz düştü. 

VW nin fiyat politikası Vegrgi , Döviz Kuru kampanyalar , hurda teşviği vb durumlarla sürekli değişmekte özellikle son 2-3 yıldır durum bu şekilde. En mantıklısı Bayiiden Fiyat almak. Ne yapılacaksa onlar en iyisini yapmasını biliyor bir şekilde kılıfına uydurup indirim verebiliyorlar. :) keyifli Forumlar 

Buradan Anlaşılan Araçlarımızın Değerli Olduğu (y)

Bakalım ne olacak ama şuan fiyat veremiyorlar. Satış temsilcinin söylediği hali hazırda yaptığımız indirimin bir kısmını liste fiyattlarına yansıttılar şeklinde. Bence bu liste fiyatlarında %6,5-10 daha indirip yapılıp satılacak.

Geri
Üst Alt