Yeni Golf 8 için Fotoğraflar Sızmış!

adamlar birşeyi tanıtırken , hayalet ekran haritasını  oraya boydan boya koyuyorlar. GSM de Laptopda bilgisayrarda  bedavaya aldığın bu basit hizmet ,  aracı alırken yok.

Discovery Pro destekliyormus ? (decoder mi / uydu recever mı sanki?)

dandik antenli  nokia 5110 olsa google navigasyon hizmetini destekleyecekken  

Neyin bahanesi bu ? 

harita açılmayan bir hayalet ekranı abartmayınız.  Casio digital saat / hesap makinesi ne ise bu hayalet ekranda o !!

Atraksiyon lazım. 

Analog ekranım  var diye üzüleni de hiç görmedim zaten

premium bişey olsaydı ferrariye , porsche'ya , bentleye koyarlardı  

@Savatage "harita açılmayan hayalet ekranı abartmayınız"

Altına altın harflerle imzamı atıyorum 😀

kedi uzanamadığı ciğere mundar der diyebilirler ama gerçekten işlevsellik sıfır adamlar yıl olmuş 2019 hala car play ıvır zıvır satıyorlar hadi ordan be hadi...

+10 bin vericem discovery pro alıcam ? 

Hayalet ekranımda navi anca açılacak?

Piri reisin yırtık buruşuk  haritasıyla  yolumu bulurum daha iyi

@bf417 Bu bahsettiğiniz donanımların daha fazlası astra da orta donanımlı dynamic de var golften en az 20 bin ucuz ama yarısı kadar satmaz, a3 te golfteki donanımın yarısı bile yok ama en az 20 bin pahalı, bmw 3 serisinde hız sabitleyici auto hold elektronik park freni bile yok ama daha pahalı yani donanım olayı biraz farklı bir mesele.

@Savatage Hocam, ekranla ilgili tespitiniz yüzde yüz doğru.

Bu ekranı 9 ay kullandım,eğer app connect yoksa hiç bir artı özelliği yok.Kocaman ekranda,küçük ebatta albüm kapağı veya radyo logosu.Bunun için 6.5 inç olan da yeterli.

Hayalet ekranda abartıldığı gibi değil,ilk günlerde ilginç geldi ama sonra olsa da olur,olmasa da tadında.

App Connect'in en büyük dezavantajı ise kablolu bağlantı olması.

Yani kısaca Golf  8 'de  highline versiyonda navigasyon desteği,navigasyonu hayalet ekrana aktarabilme gibi özellikler standart olmalı.

Geri
Üst Alt