Arka Tampon Difüzörü Piano Black, GTİ, v.b. uygulamaları

@Ender abimin katkılarıyla.. [emoji4]/monthly_2016_05/IMG-20160521-WA0007.thumb.jpg.57f9f697832fc50593fad4e6377c857c.jpg
Hayirli olsun guzel günlerde kullanman dileğiyle 10 numara 5 yildiz oldu.

One Life Live it.!!!

bende kışın aldığım ve taktırmaya fırsat bulamadığım plastik difüzörü cumartesi günü taktırdım. aslında pek kaliteli bir ürün değil, parlak siyah renk. konunun ilk sayfasındaki ilk mesajdaki ürünün aynısı. yalnız difüzörün alt ucu komple susturucuya parelel sıfır oldu, değiyor. sıcaktan falan bi sıkıntı olurmu acaba.

20160523_093232.jpg

20160523_093241.jpg

20160523_093250.jpg

Eski arabamda egzoz çıkışı sıcaktan tamponu eritmişti.Dikkatli olmak gerek..

@dgn niçin arka susturucuya sıfır değecek şekilde parelel yapmışlar anlamadım. çünkü başka türlü difüzör tam oturmuyor. takan aksesuarcı ayrık olursa alttan rüzgardan aracın aerodinamiğini etkiler dedi. ayrıca son susturucu sert plastiği eritecek kadar aşırı sıcak olmaz dedi. ama yinede ne olur ne olmaz diye arada bir kontrol ediyorum.

Abilerim izninizle konuyu hortlatıyorum :D  . Bende şu GTI tip difüzörü aracıma uygulamak istiyorum. Aranızda fotoğraf paylaşanlar olmuş çok teşekkür ederim o fotoğraflar ile daha da heveslendim. Yalnız tek sıkıntım ürünü nasıl temin edebileceğim, konu içerisinde linkler bulunuyor fakat üstünden zaman geçmiş olduğundan yine de sizlere sormak istedim. Yardımcı olunursa çok sevinirim. Teşekkürleer.

Difüzör takmamda yardımcı olan @Ender ve @necati abilerime çok teşekkür ederim :)   Sağ tarafı da aktif ettik, çok güzel oldu..14642904_1325888304090239_100686142_n.jpg14628162_1325888334090236_179631573_n.jpg

@sdktsn Çok güzel olmuş , susturucu iptali vb . bir uygulama varsa sesini dinlemek isteriz şahsen :)

@DoğanARABACIHocam beğenmenize sevindim :)  Ben yanlış söyledim sanırım.. Sağ tarafı da aktif ettik derken kazanı minimum derecede delip kaynak yaptık :)  Kış ayları yaklaşıyor, biraz duman çıksa benim için yeterli olur diye düşündüm.. Ses olayında ise ; duyulmayacak kadar az diyebilirim.. rolantide çalıştığı zaman az da olsa homurdanıyor işte :D  

Hayırlı olsun Kardeşim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. [emoji106]

One Life Live it.!!!

GTI difüzörü nereden satın alabilirim?Ankara'da elden alan veya internet üzerinde güvenilir bir satıcı var mı?

GTI difüzörü nereden satın alabilirim?Ankara'da elden alan veya internet üzerinde güvenilir bir satıcı var mı?
Direk servisten alın derim. Orijinal ile replika arasında hepi topu 200₺ var lakin kalite farkı açık olarak ortaya çıkıyor.

Direk servisten alın derim. Orijinal ile replika arasında hepi topu 200₺ var lakin kalite farkı açık olarak ortaya çıkıyor.

Servisteki arkadaş inatla tek başına alamayacağımı komple tampon ile alacağımı söylüyor.Parça kodu verdim gene yok diyor.O aptallarla uğraşmak istemiyorum açıkçası.Konunun başında yan sanayi alan arkadaşlar memnunmuş.Acaba nereden almışlar.

Geri
Üst Alt