Jump to content

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba aracıma alarm taktırmak istiyorum...

Daha önceki Mk7 aracıma cenmax taktırmıştım... aynı şekilde devam edeyim mi yoksa başka bir öneriniz var mı...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

29 dakika önce, mbonat yazdı:

Kodlama ile alarmı aktif edebilirsiniz . Eğer iç mekan denetim ve eğim sensörünede ihtiyacınız varsa onunda sensörünü takıp kodlayabilirsiniz. 

@mbonat ozaman bu şekilde yapacağım... tabi ki bunlar için yardım almalıyım araştırayım teşekkür ederim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, mbonat yazdı:

Kodlama ile alarmı aktif edebilirsiniz . Eğer iç mekan denetim ve eğim sensörünede ihtiyacınız varsa onunda sensörünü takıp kodlayabilirsiniz. 

O sensörleri alıp yapan oldumu hocam forumda hiç görmedim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, caglar_61 yazdı:

O sensörleri alıp yapan oldumu hocam forumda hiç görmedim

Hocam ben alarm sireni almıştım alarm sireninden sonra iç mekan denetim sensörünüde takıcaktım . Ama aracımda sireni bi türlü çalıştıramadım ondan sonra iç mekan denetim sensörüde kaldı . 

İç mekan denetim sensörü eğim sensörü ile beraber geliyor ön iç aydınlatmanın oraya takılıyor .  5Q0951172 parça numarası ama kablolama konusunda bir bilgi bulamamıştım.  

@forjust1day Tuna hocam kablolama konusunda yardımcı olabilir . 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet şu an aracımda oem alarm kullanıyorum, fakat parça kodu vermem doğru olmaz, aracın donanımı ve paket seçeneğine göre parçaların uyumluluğu değişiyor. Bunun için sağlam bir çalışma yapmalısınız, soketleri temin etmek parçalardan daha zor, soketleri servisten sipariş ettim tr de satışa açık olmadığı için 22 gün almanya siparişin gelmesini bekledim, fakat aracınızı söküp takma konusunda tecrübesiz ve yeterli dökümanınız yoksa bu işe başlamayın derim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...