Anahtar kaybı

Muhammed

Üye
İsim
Muhammed
Herkese iyi pazarlar. Aracımın normal kullandığım anahtarı kayboldu şuan yedek ile kullanıyorum sizce ne yapmam gerekir servise gitmem gerekir mi yeni anahtar kodlaması mı yaptırmam gerekir başkası bulursa etkisiz hale gelmesi için fikirlerinizi almak istiyorum? 

İlk önce servise gidip anahtarı beyinden sildirin . İşlemden sonra anahtar kapıları açsada arabayı çalıştıramaz. Ondan sonra anahtarı bulamazsanız kaskonuza anahtarların çalındığını bildirin . Eğer anahtarınız kayıpken arabanız çalınırsa kasko ile başınız ağrıyabilir . Aracı kapalı bir yere koymaya özen gösterin . Kapı kilitleri kontak varsa torpido kilidi anahtarlar değişeceği için yüklü bir fiyat çıkıcak . Anahtarı bulmaya çalışın derim

@Muhammed anahtar kaybetme klozu varsa kaskonuzdan değiştirin başınız ağrımasın sonra eski anahtarı bulunca küfredersiniz geçmiş olsun 👍

bulunmasına sevindim

bir aracımın anahtarı kaybolmuştu ve sırf nerede kaybettiğimi öğrenmek için 700 km yol ve iki üç günümü harcadım

büyük çöp kutusu bile karıştırdığım oldu

bir anahtar parasını bulamayacağımı bile bile heba ettim

sonuç; bulamadım

benim için çok sinir bozucu bir durumdu

insanın aklı ile imtihanı gibi oldu bana

dışarda beyni sildirdik ve yeni kod yüklettik. 

edit;

çardan 4 sene geçmesine rağmen o anahtarı nerede kaybettiğimi hala merak etmekteyim

geçmiş olsun

Geri
Üst Alt