Bmw 118i hakkında

Yakıtı düşünmezseniz araç güzel şehir içinde 10 litre yakar diye biliyorum. Bu fiyatlara dizel highline golf alınır tabi tercih meselesi. Bence bmw nin artısı arkadan çeker olması, bende 320d severim ama rahat durmam diye almıyorum :)

Bana km biraz fazla geldi biraz da siz bineceksiniz satarken zorlayabilir kmden dolayı birde fiyat o kmye göre fazla olduğunu düşünüyorum.

E bu otomatik vites hani powershift ciydik 

Yakıtı düşünmezseniz araç güzel şehir içinde 10 litre yakar diye biliyorum. Bu fiyatlara dizel highline golf alınır tabi tercih meselesi. Bence bmw nin artısı arkadan çeker olması, bende 320d severim ama rahat durmam diye almıyorum :)
Evet yakıtı biraz fazla 8-10 lt arası yakar diye düşüyorum arkadaşımda makyajsız olanı var 10 lt ortalama ile geziyorlar.  Tabi ki bu fiyata sıfır ayarında golf alınabilir . Koltuklar ,arkadan itiş olması , sürüş zevki gibi etmenler beni cezbediyor. 

Bana km biraz fazla geldi biraz da siz bineceksiniz satarken zorlayabilir kmden dolayı birde fiyat o kmye göre fazla olduğunu düşünüyorum.
1 sene biner satarım diye düşünüyorumda pek piyasası olan araçlar değil . Dediğiniz gibi satarken oldukça zorlayabilir . Fiyata göre sıraladığımda temiz en ucuz araba buydu 2. ye ilana giriyor . İlk ilanında 135 e veririm demişti açıkcası 130 dan fazla vermeyi pek düşünmüyorum . Makyajsız kasalar daha çok tutuluyor olmadı makyajsız kasa alacağım .

Gaziantep'ten araba alınmaz :)  ben bunu bilir bunu söylerim.

Adam 1.18 ile 7.6 ort yakalamış ben tdi ile 7 ort yapıyorum 😂😂😂

@Golf835 Eksperler tırt motordan anlayan düzgün usta yok. Sanayisi çakalların fink attığı yer memleketim diye demiyorum sadece yemekleri güzel insanlarına zerre güvenim yok. 

1.18 i bilmem de 3.20 İED 40.year alınır ve binilir trim seslerine rağmen.

Geri
Üst Alt