Katlanır Ayna

Furkan96

Üye
İsim
Furkan
Üstadlar herkese selamlar .

Aracım 2015 model comfortline aracıma 1.300 liraya katlanır ayna taktıracağım . Acaba bu aynalar orijinal mi ? Takıldıktan sonra herhangi bir sorun çıkarır mı ? 

Merhaba. Taktıracağınız yer veya ürünü bilmediğimiz için orjinal olduğunu buradan nasıl anlayacağız. :)  

Aliepxress’teki katlanır aynalar orjinal muadilir, sorun olmaz oradan alınan aynalarda.

arkadaşlar tek tek cevap vermim buradan paylaşayım forum için uygun değilse kaldırırlar... 

şunu belirteyim ürünler golf7 için ama 7,5 da oluyor ben taktım önemli olan kodlama... ürünler kazalı araçlardan çıkmadır bilginiz olsun... hiç bir şekilde tanışıklığım yok bende memnun kalan biri vasıtası ile gittim...

Ekli dosyayı görüntüle 21625

Yada

Ekli dosyayı görüntüle 21632

arkadaşlar tek tek cevap vermim buradan paylaşayım forum için uygun değilse kaldırırlar... 

şunu belirteyim ürünler golf7 için ama 7,5 da oluyor ben taktım önemli olan kodlama... ürünler kazalı araçlardan çıkmadır bilginiz olsun... hiç bir şekilde tanışıklığım yok bende memnun kalan biri vasıtası ile gittim...

Ekli dosyayı görüntüle 21625

Yada

Ekli dosyayı görüntüle 21632
@GodThread 

@Furkan96 1300 tl ise orjinal değildir, alacağın yere sor geriye takınca sağ ayna aşağı iniyor mu inmiyorsa zaten alma..

Geri
Üst Alt