6.5" Çinli Medya Cihazı TÜRKÇE YAZILIM

kralmali

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet Ali
arkadaşlar çinden alınan 5GG035280D cihazın yalımını bulup bana atabilecek varsa türkçeleştirip bedavadan dağıtabilirim. yazılımını nasıl bulabilirim bilmiyorum ama

Cihazın içinden yazılımı çekip türkçeleştirip yüklüyorlar zaten bu işin ticaretini yapanlar var öyle kolay kolay dışarıya kaçmaz yöntemi vs

@mutlubey17 haklısın hocam nasıl çekileceğini bilsem yazılım konusunda sıkıntım yok türkçeleştirme yapabilirim bedava da dağıtırım.

bilgiyi paylaşmak önemli 

araştırıyorum bu sitelerden faydalı bilgiler var ama google çeviri ile zor 

özellikle rus sitesinde sağlam bilgiler var.

Forumda bir çok arkadaşın cihazı ingilizce, açıksası forumun şimdiye kadar bu basit yada ucuz sorunu veya bu gibi sorunları çözmesi gerekirdi diye düşünüyorum. Ki forum farkının olması açısından.

@Golftdi @Golftdi 

haklısın hocam çözülebilecek bir sorun aslında sadece bu cihazın yazılımını bir yerden bulup ve ya kopyalayabilirsek türkçeleştirme kolay olacaktır.

@kralmali yabancı bir sitede Ersin Çakır tarif etmişti Alman birisine, USB TTL ve 12v adaptör ile yapılabileceğini, ama ayrıntı yoktu. 

Benim cihaz türkçe isteyen olursa bi araştırsın çekme yöntemini çekip yükleyip dağıtayım

Türkçe yükleme yapabilen oldu mu acaba?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt