vagcom sinyal sorunu

cihan4155

Yeni Üye
İsim
cihan
merhaba arkadaşlar.2014 seat leon aracımda arka sinyal lambaları yerine park lambaları sinyal veriyor.Normal sarı sinyaller hiç yanmıyor.Vagcom işi yapan biryere götürdüm.Düzelttirip muayeneye girecektim fakat ne yaptılarsa arka sinyal lambalarını yakamadılar.Bu işte tecrübeli arkadaşlardan destek bekliyorum.Vagcom kablom var tarif edileni yapabilirim.

merhaba arkadaşlar.2014 seat leon aracımda arka sinyal lambaları yerine park lambaları sinyal veriyor.Normal sarı sinyaller hiç yanmıyor.Vagcom işi yapan biryere götürdüm.Düzelttirip muayeneye girecektim fakat ne yaptılarsa arka sinyal lambalarını yakamadılar.Bu işte tecrübeli arkadaşlardan destek bekliyorum.Vagcom kablom var tarif edileni yapabilirim.
09 kanalının csv uzantılı yedeğini atarsanız inceleyelim

Merhaba hocam  

Leuchte 18 A kanalına blinken links hellphase

leuchte 19 A kanalına blinken rechts hellphase girin sorununu düzelecektir. 

Eğer yapamazsanız bana özelden yazın TeamViewer ile bağlanıp yapayım kodlamanızı. 

merhaba benimde şöyle bi sorunum var aracım golf 7 2013 model sola sinyal verince sağ sinyalde yanıyor arka sağ ve sol iç ve dıştaki park lambalarıyla çakarlı bi şekilde yardımcı olabilirmisiniz acaba hayırlı günler

sanırsam biyerlerde hata yaptım yanlış oldu nasıl düzeltebilirim 

merhaba benimde şöyle bi sorunum var aracım golf 7 2013 model sola sinyal verince sağ sinyalde yanıyor arka sağ ve sol iç ve dıştaki park lambalarıyla çakarlı bi şekilde yardımcı olabilirmisiniz acaba hayırlı günler
Hocam uzaktan bağlantı verirseniz yapalım, bu şekilde ne olduğunu bilmeden yönlendirmek yanlış olur daha da bozabilirsiniz. 

@mbonat benzer sorun bendede var acil yardım lazım maueyene sokucam aracı

İletişim numarası verebilir misiniz

Geri
Üst Alt