Golf 1.6 tdi sıfır araç için cam filmi tavsiye

Senator87

Üye
İsim
Ahmet
Arkadaşlar merhaba,

bende son haftalarda birçok arkadaş gibi 50 bin sıfır faizden yararlanıp sıfır golf alanlardanım.

Araç 1.6 tdi dsg büyük ekranlı sunroofsuz comfortline (ışık+sürüş).Nasipse haftaya teslim alacağım Allah hepimize kaza bela vermesin.

Midline plus dan geçiyor olduğum için donanım şimdilik idare eder. Gönül isterdi highline olsun ama bütçe el vermedi.

Araç için Bayi cam film kaput koruma teklif etti ama ben bayilere pek güvenmiyorum. Olumsuz yorum da çok gördüm.

Sizden tavsiyelerinizi bekliyorum İstanbul da kaput koruma ve cam filmi için işçiliği kaliteli olan.

llumar cam filmleri hem kaliteli hem uygun bildiğim kadar ile

araştırın derim 

kazasız belasız sürüşler hayırlı olsun

Yeni aracınız hayırlı olsun 

Ben bayramdan önce linkdeki llumar yetkili satıcının Şirinevler şubesinde yaptırdım

Gitmeden önce telefonla nakit ATR serisi için 500 tl anlaştım. Gittiğimde biraz muhabbet ettiğimde 1.önceliğim ısı geçirgenliği 2.sırada görsellik olduğunu söyledim.

Kendi ithalatı olan amerikan malı bir ürünü olduğunu  ismi yanlış yazıyor olabilirim Raytech marka olabilir olduğunu test cihazı ile bana uygulamalı gösterdi.

Llumarın ATR serisinden bile daha iyi ısı kestiğini test ile gösterdi bu yüzden Raytech yaptırdım 550 tl ye nakit

Ön cam hariç 5 cam

Ürün performansı 10 numara benim için bayramda 4 kişi öğle sıcağında İstanbul-Adapazarına gittim otobanda dur kalk 5 saat sürdü trafik yoğundu klima 1. kademede soğutması beni epey mutlu etmişti.

Uygulama yapan yere puan vermem gerekirse 10 üzerinden 9 verebilirim 1 puanı ön yolcu camını falçata ile 2-3 cm çizmişler :(

http://www.amerikanfilmmerkezi.com/

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HONEY teşekkürler bilgilendirme için. İşçilik temizmiydi yapılırken araç başında mıydınız?

@Senator87 hocam hangi ildesin bilmiyorum ama Ankara’ da @EMR-Garage yardımcı olur. Highline modellerin arka camlarındaki gibi yeşil yaptırabilirsin. Hem koruyucu olur hem oldukça şık durur.

Istanbuldaysan anadolu yakasinda “llumar ahmet” var, on numara bes yildiz is yapar tavsiye ederim.

@ahmet306 önceki aracım için görüşmüştüm yorumları okuyunca çok iyi diye.

Yalnız tam tok satıcı gibiler geçtiğimiz  kış yanlış hatırlamıyorsam llumar atr serisi için 600 tl dedi. Ve hiç indirim yapamayız dediler. Hani gelmesen de olur modunda idi görüştüğüm kişi.

İşlerinde çok iyi olabilirler de esnaflık pek yok gibi bilemedim. Ama yine de Bilgi için teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ahmet306 önceki aracım için görüşmüştüm yorumları okuyunca çok iyi diye.

Yalnız tam tok satıcı gibiler geçtiğimiz  kış yanlış hatırlamıyorsam llumar atr serisi için 600 tl dedi. Ve hiç indirim yapamayız dediler. Hani gelmesen de olur modunda idi görüştüğüm kişi.

İşlerinde çok iyi olabilirler de esnaflık pek yok gibi bilemedim. Ama yine de Bilgi için teşekkürler.
Ayni duyguyu bana da hissettirdi Lumar Ahmet  bende aramistim

15 Sene once maslak sanayii de Tanzer cam filmi yaptirmistim Toyota aracima o da epey yuksek fiyat vermisti iscilikleri cok iyiydi

Ayni duyguyu bana da hissettirdi Lumar Ahmet  bende aramistim

15 Sene once maslak sanayii de Tanzer cam filmi yaptirmistim Toyota aracima o da epey yuksek fiyat vermisti iscilikleri cok iyiydi
Llumar ahmet gordugum en iyi esnaflardan, biridir :)  biraz butik calisiyor dogru, fakat 50tl fark icin macera aramaya degmez.

Sirf on kelebek camina film uygularken yaptigi emegi gorseniz anlarsiniz zaten.

Llumar öneririm hocam. Özellikle Şu sıcak yaz aylarında mutlaka önceliğiniz olsun cam filmi.

Geri
Üst Alt