Sifir Golf Tavsiye

@Serkanasn evet hocam saticida bunu belirtti, cam tavan cok elzem degil bana geri gorusude sonradan taktirayim diyorum bir tek farlara icim gitmiyor degil tabi bir kac artisi daha var highlinenin aka 26.000 lira butcemi cok asiyor malesef bu araci bile zorlayarak aliyorum

@kizilat dostum iki gün önce dizel leon FR 145bin fiyat verdiler. İlla Golf olmayacak dersen incele derim

bu arac 23 mayista 125 bin, ondan 3 hafta sonra 133 bin simdi 136 bin lira olmus, ceske 10 tane falan alip kenara atsaydik

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şu konuda AppConnect'in özelliklerini inceleyebilirsiniz: http://www.golftutkusu.com/topic/2142-app-connect/

Şahsen yerinizde olsam 3 bin liraya alırdım 8 inç ve Appconnect olan aracı. Sonradan taktırırsanız yaklaşık aynı fiyatlara gelecektir, yani sonradan taktırdığınızda uğraşmış olacak ve belki de birazcık daha pahalıya almış olacaksınız. 

Film, kaput vs kolay işler hocam. Forumumuza özel fiyatlarla Ankara'daki sponsorumuz @EMR-Garage hocamızın konusunu inceleyebilirsiniz. 5 yıl garantili filmden kaput kaplamaya kadar her türlü hizmeti veriyorlar garantili şekilde.

Aracınız hayırlı olsun şimdiden üzüleceğiniz en büyük şey farlar olacaktır , peki farları ekletme şansınız yokmu 3 bin mediaya vermektense far farkını verin ? Sonra çok pişman olursunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@kizilat 26.000 fazla geliyorsa tabiki almak mantıksız lakin eğer almak için biraz imkanları zorlarım diyorsanız;

8'' ekran media

geri görüş kamera

led far

cam tavan

hayalet gösterge

17 dijon jantlar

bu farklar için 26.000 hiçbirsey sadece cam tavan sanırım 11-12 civarında tutuyor.

Bugün 

1.0 DSG +High+sunroof +geri görüş

App connect TDI larda aktif geliyor dediler 1.0 lar da eklenmiş yok dedi

159 bin Çorum ahlatçi bayi (Atlantik mavi)

-3000 daha mantıklı Highline teklifi?? 

Highline + sunroof + geri görüş =23000 yerine

Ön LED fara 7000 versem geriye kalanları sökün öyle teslim edin desem kabul ederler mi ??? 

Arkadaslar yorumlar icin cok tesekkurler keske dogus tum paketleri sunsa inanin bende isterdim ama eldeki araclar bunlar ve hem faiz kamp hem de fiyat indirimiyle araclar uygun duruyor acikcasi tek aklimda kalan led farlar ve anahtarsiz giris cikis olur gibi duruyor ekranda canimiz sagolsun kucuk kullaniriz appconnecti olmaz artik

Hocam almadıysanız bence almayın o fiyata comfortline araç almak yerine 6-7 aylık highlinenı alırsınız hemde cam tavanı olur.

Faizsiz 50.000 tl nin 12 ayda yaklaşık 11.000 mevduat geliri ve kredi kullanılması durumunda yaklaşık 17-18 bin faizi var, bence çok makul, 50.000 i bankaya atıp faizsiz kredi kullansanız ödeyeceğiniz rakam 39 a düşüyor, bu da tsi Highline için çorum ahlatçı bayiide 148.000 tl teklif demek.

düşük km'li, cam tavan highline da bulabilirsin çok rahat bu fiyata. alternatif olarak düşün derim

2015 - 2016 higline dsg cam tavanlı 20.000 km civarında olsun isterseniz şuan 130 un altında temiz araç yok gibi.

arkadaşlar tüm değerli görüş ve tavsiyeleriniz için teşekkürler, aracımın siparişini verdim şimdi sıra geldi araç sonrası işlemlere bagaj havuzu ve paspas için orijinalleri çok pahalı olduğundan tavsiye alabilirmiyim? Yan sanayi ürünleri beğenen de şikayet eden de çok.

Geri
Üst Alt