VW TR FABRİKA

Desenize bu yatırım olursa kalite düşecek, yerli montaj Opel ve Fordları görüyorsunuz, pek çok çizgisi, ara boşlukları eşit aralıklarda değil. iç malzemesi de cabası. Almanya üretimin de bile Türkiye üretimi için ayrı bant açılıyor. Passat, golf ün malzeme kalitesi Almanya üretimi ile Türkiye üretimi arasındaki fark gözle görülür şekilde belli oluyor.
Meksikalılar tekilalı kafayla Jetta işçiliğinde golften passatan geri kalıyorlardı

İzmir li ustalar akşamdan rakı kavun peynir li kafayla gelirler üretime. Kalite düşer büyük ihtimal

Şasinin altına çakıyla sevgilisinin ismini kazıyan bile olur tr fabrikada

Şasinin altına çakıyla sevgilisinin ismini kazıyan bile olur tr fabrikada
Milyonlarca araba üretildi ülkemizde. Nerede görülmüş böyle bir şey ya? Boş laf.

En iyi işçiliklerden biri bizim ülkede. Yurtdışında bir sürü fabrikada eğitim almış, oraları görmüş birisi olarak söylüyorum. 

• Beğen
Tepkiler: moe
Anlamak istediğiniz yerden anlıyorsunuz. 

Burası golf forumu 

Made in GERMANY/DEUTSCHLAND marka imalat /montaj için para saydım golfe

Gidipte Meksika yapımı jettaya para dökmem

Türkiye'deki mesleki eğitim seviyesi ne durumda ? 3000-5000 işçi alınacak ? Diploma ? Takdir belgesi ? Üstün başarı liyakat madalyası olsa ne farkeder Bornova endüstri meslek mezunu adamın?

Boş laf etmek için yazdım zaten çakıyla sevgilisinin ismini şasiye kazımak falan? ister mizah ister ironi ister Bosch laf anlayın

Almanya üretimden seviyesi 1 tık düşük her türlü İspanya Meksika TR Slovakya üretimi sonuçta hans müller ustanın üretiminden geridedir.

Baklavayı Antep'te

Künefeyi Hatay'da yerinde yiyeceksiniz.

Golfüde Almanya'dan alacaksınız

Ancak böyle damak tadı %100 olur

Koskoca hondanın tr üretimde işçilik hatasının babasını yaptığını unutmayınız! Binlerce hatalı üretim  araç insanlara patladı! 

İnsanlık boşunamı İngiltere üretimi hatchback civiclerin peşinden koşuyor

TR de hata payı yüzdesi artar çok net

@Savatage Golfü yine Almanya'dan alıcaz hocam. Leon'u Octavia 'yı Türkiye'de üreticez. =)

Milyonlarca araba üretildi ülkemizde. Nerede görülmüş böyle bir şey ya? Boş laf.

En iyi işçiliklerden biri bizim ülkede. Yurtdışında bir sürü fabrikada eğitim almış, oraları görmüş birisi olarak söylüyorum. 
Milyonlarca araç üretildi de Toyota olsun Ford olsun hangisi Avrupa üretimi kalitesinde. Yerli üretildiğinde alırsanız kalite farkını hep beraber görürüz.   Örneğin Avrupa'da üretim sonrası çizilen araçlar tekrar boyanıp 0 statüsünde satışa konuluyor mu? bu en basiti ve zorda olsa çözümlüsü. Biz de avupadan gelmiş, oradaki ve buradaki araçları denemiş olduğumuzdan böyle yazıyoruz. bir Ford veya opele yandan bakın kapı aralıkları nasıl, motor kaputuna bakın aralıkları nasıl. iç malzemelerini de bir inceleyin derim.

E hani Suud lar Turkiye ye kurmayin bize kurun demislerdi :D

Erken sevinmeyelim :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
E hani Suud lar Turkiye ye kurmayin bize kurun demislerdi :D

Erken sevinmeyelim :D
Adamlar biracı !!!!  Suud  topraklarında  ne içecekler ?  Zemzem suyuna kolaya gazoza tav olmazlar geceleri ...

İzmir Rakı ortamı !  1-2 ayda rakı kavun peynir  ortamların da iyi ki  buraya gelmişiz derler zaten. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adamlar biracı !!!!  Suud  topraklarında  ne içecekler ?  Zemzem suyuna kolaya gazoza tav olmazlar geceleri ...

İzmir Rakı ortamı !  1-2 ayda rakı kavun peynir  ortamların da iyi ki  buraya gelmişiz derler zaten. 
Raki, kavun, peyaz peynir rengi alem kokulu 8 ler :p

Geri
Üst Alt