VW TR FABRİKA

Türkiye olursa İzmir'e yapılacağı konuşuluyor. Hatta eski zamanlarda Torbalı'da, Opel'in fabrikası olan bir yeri satın aldığı konuşuluyor Volkswagen'in.

Manisa tarafı olacak büyük ihtimal

Bursa ahalisi beleş yer ver(e)meyince, Manisa oldu olası lokasyon

@Savatage olursa ticari üretilecek diye duymuştum golf passat falan düşmez

@Savatage olursa ticari üretilecek diye duymuştum golf passat falan düşmez
Hocam sanırım dizel/benzinli araçlar ayrı olmak üzere ayrıca hafif ticari için ise Ford Otosan fabrikasında üretim düşünülüyor Türkiye'de olursa. Tabi bunlar ortaya atılan iddialar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam sanırım dizel/benzinli araçlar ayrı olmak üzere ayrıca hafif ticari için ise Ford Otosan fabrikasında üretim düşünülüyor Türkiye'de olursa. Tabi bunlar ortaya atılan iddialar.
Ford otosan'ın gölcük fabrikasındaki bir bölüm alınacaktı VW tarafından. 

VW ,,,Ford otosanın mekanına bekar evine yeni kiracı statüsünde sığıntı olmaz gibi

Seat ve Skoda üretimi deniyor(bunlarda ticari pek yok biliyorum)

Desenize bu yatırım olursa kalite düşecek, yerli montaj Opel ve Fordları görüyorsunuz, pek çok çizgisi, ara boşlukları eşit aralıklarda değil. iç malzemesi de cabası. Almanya üretimin de bile Türkiye üretimi için ayrı bant açılıyor. Passat, golf ün malzeme kalitesi Almanya üretimi ile Türkiye üretimi arasındaki fark gözle görülür şekilde belli oluyor.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Moderatör tarafında düzenlendi:
Sakarya yakınlarına açsınlarda işe girelim 😂😂😂

Torbalı tarafı olmayacak. Net bilgi

1 kişi hariç doğru bilgiyi veren olmamış. Türkiye olursa Manisa olacak. Bu durumun çalışmaları aylar öncesinden yapıldı. Bu kadar büyük bir yatırım için firma herşeyi düşünmek zorunda . Fabrika lokasyonu , bölge istihdam gücü, maaş skalası, üniversiteler, meslek liselerine kadar araştırma yapıldı. Sizce Türkiye seçilecek ama daha yer belli değil gibi bir durum olabilir mi?

Geri
Üst Alt