2016-2017 GOLF 1.4 TSİ DSG VS BMW 320iED 40 TH YEAR EDİTİON -

lpolatoglu

Yeni Üye
İsim
lütfü polatoğlu
Merhaba arkadaşlar konu başlıgına belirttigim gibi çok kararsız bir durum içindeyim golf 7 mi bmw 320 ied mi hali hazırda 2017 golf 7 aracım var higline henüz 5.000 km de ama bmw 320 eid çok hoşuma gidiyor sizce ne yapmalıyım yorumlarınızı fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.

Golfle 3 serisi karşılaştırabilecek araçlar bile değil . 3 serisi çok daha iyi bir araba . Golf sıradan bir markanın c segment bir aracı imkan varsa değiştirin .

Merhaba arkadaşlar konu başlıgına belirttigim gibi çok kararsız bir durum içindeyim golf 7 mi bmw 320 ied mi hali hazırda 2017 golf 7 aracım var higline henüz 5.000 km de ama bmw 320 eid çok hoşuma gidiyor sizce ne yapmalıyım yorumlarınızı fikirlerinizi bekliyorum teşekkürler.
Tabiki BMW (araç durumunu bilmeden)

3.20 ied temizini kullanıcı profilinden dolayı bulman biraz zor hasarsız olanlarda fiyat olarak oldukça yüksek . Aynı kararı 0 golf high. alarak vermiştim. Ama gözüm hala sport line ‘a gitmiyor değil :))

@lpolatoglu şuanki aracınızın hatasız boyasız olduğunu varsayarsak en iyi ihtimalle 40.000 TL ekleyip alacağınız bir otomobilden bahsediyorsunuz, almışken 5.20 alın bari el freni elektrikli olsun bu sayede daha az yanlanmış bir araç alırsınız, malum 3 serisinde el freni çekip yanlamak araç kullanmanın bir numaralı kuralı.

@lpolatoglu şuanki aracınızın hatasız boyasız olduğunu varsayarsak en iyi ihtimalle 40.000 TL ekleyip alacağınız bir otomobilden bahsediyorsunuz, almışken 5.20 alın bari el freni elektrikli olsun bu sayede daha az yanlanmış bir araç alırsınız, malum 3 serisinde el freni çekip yanlamak araç kullanmanın bir numaralı kuralı.
Random atıp gülesim geldi snsmdmdk El freni çekip yanlamak nedir Allah aşkına  sebebe bakın ya elektronik olursa el freni çekmezler nedir . İnş trol olsun diye demişsinizdir 😂

@mbonat yok gerçekten öyle, el freni elektronik olunca yanlama olayı olmuyor diye anlatıyor arkadaşlar, arkadan itişli bmw kullanıp hiç yanlamadım diyene de ben inanmam, siz inanabilirsiniz.

[mention=5502]mbonat[/mention] yok gerçekten öyle, el freni elektronik olunca yanlama olayı olmuyor diye anlatıyor arkadaşlar, arkadan itişli bmw kullanıp hiç yanlamadım diyene de ben inanmam, siz inanabilirsiniz.
Bizim semtin çocuğu cayır cayır yanlıyor ıslak kuru karlı zemin hiç farketmeksizin. El freniyle yanlamak nedir ağırlık transferiyle koparabilirsiniz arkadan itiş bir aracı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@mbonat yok gerçekten öyle, el freni elektronik olunca yanlama olayı olmuyor diye anlatıyor arkadaşlar, arkadan itişli bmw kullanıp hiç yanlamadım diyene de ben inanmam, siz inanabilirsiniz.
Arkadan itiş olmayan bmwde ne biliyim hocam 😊 bu arada yıllardır 3 serisine bineriz çevremdede olukça arkadan iter kullanan kişi var . Hiç el freni ile yanlandım diyen olmadı önden çekere binenler diyor genelde 

4 dakika önce, Gökhan Bilgin yazdı:

Bizim semtin çocuğu cayır cayır yanlıyor ıslak kuru karlı zemin hiç farketmeksizin. El freniyle yanlamak nedir ağırlık transferiyle koparabilirsiniz arkadan itiş bir aracı

Sistemleri kapatıp hafif fazla gaz veriyoruz direk geliyor zaten arkası 😊

Doğru arkadaşlar siz haklısınız el freni çekip hiç yanlayan yok, hatta elektronik el freni ile daha iyi yanlaniyor, hadi hepimiz koşup manuel el freni olan yanlamamış arabaları alalım.

Arkadaşım sen manuel el frenli araba almayın elektronik alın yanlanmamış olsun diyorsun ? şimdi laf cambazlığına gerek yok ikinci el araç alırken belli koşulları göz önüne alıp araba alıyoruz hepimiz laf sokmak için yazmıyoruz burda postları biraz yapıcı olun başarılar size az yanlanmış arabalarla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt