2019 Golf Siparişi 1.6 TDI DSG

chemdemir

Üye
İsim
Emr-
Merhaba arkadaşlar ,

Ani bir karar değişikliği ile Highline yerine Comfortline da karar kıldık. Highline yerine comfortline da karar vermemin nedeni opsiyonel donanımlardır. Araç  aşağıdaki opsiyonel donanımlarla beraber bize 151'e geldi. 50 bin sıfır faiz kullandık. Bu 50 bin Tl 'yi bonoda değerlendirdğimde 10.660 TL kazanç sağlıyor. Böylece aracın maliyeti 141.000 gibi bir rakama gelecek. Rakam böyle olunca ve ikinci el fiyatlarına bakınca  hiç aklımızda yokken sıfır araç almış olduk. Şuan düşünen varsa kaçırmasın derim.

Satış temsilcisi hediyeler konusunda yardımcı olurum dedi. Ne hediye istenebilir ? Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

opsiyonlar.jpg

top price.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle hayılrı olsun, güzel günlerde kullanmanızı dilerim. 255K yazan aracı 141 K ya mı getirdiniz? Birde 2018 mi 19 mu? sipariş denildiğine göre 2019 olması gerekiyor sanırım. :)  Biraz detay alabilir miyiz?

Hayırlı olsun hocam gönlünüze göre olanı aldıysanız problem yok.

@Celal Abay Liste fiyatlarına aldanmayın sadece temsili sayılar onlar. :)  

@Celal Abay 2019 model. 1 Temmuz sonrası tescil olacağı için MTV'yi de bayi ödeyecek.

Araçta yazılan gibi 8 inç highline ekranı ,app connect, sürüş konfor, ışık ve cam tavan opsiyonları var. İç döşeme shetland bej olarak gelecek.

Bu 4. golfüm olacak. İlk golfümü aldığımdan beri hangi arabaya binsem golfü arıyorum.

Hayırlı olsun ...Highline dan 

Arayacağınız tek opsiyon LED HİGH ÖN farlar olur.

Aynaları 40 yılda bir kendiniz katlayın lazım olunca

Comf. 16 jant lastiklerle daha az yakarsınız. Yeni kışlık yada yazlık lastik alırken lastik başına 80 liradan 360 lira cepte kalır

Hayalet ekran ? Ortasında navi açılmayan bir dijital kadran offf beee olaya bakkk dedirtmiyor ??

Mk 7,5 Comfortun arka stopları halojen (mk7) gibi olsa eksiklik ti ..

Comfortta da arka stoplar led. Kayar sinyal eksiklik mi? Size bı faydası yok arkadan sizi takip eden için güzel tabi .adamın gözü atraksiyon görsün

Ego ya katkı sağlar tabi.

Highline ları

öldürdüm mü şimdi?

Yada ben ne diye gidip high aldım?

LED far aydınlatma farkını görseydiniz 

Evinizin banyo +wc sine  bile LED HİGH ampul takardınız 

Merhaba arkadaşlar ,

Ani bir karar değişikliği ile Highline yerine Comfortline da karar kıldık. Highline yerine comfortline da karar vermemin nedeni opsiyonel donanımlardır. Araç  aşağıdaki opsiyonel donanımlarla beraber bize 151'e geldi. 50 bin sıfır faiz kullandık. Bu 50 bin Tl 'yi bonoda değerlendirdğimde 10.660 TL kazanç sağlıyor. Böylece aracın maliyeti 141.000 gibi bir rakama gelecek. Rakam böyle olunca ve ikinci el fiyatlarına bakınca  hiç aklımızda yokken sıfır araç almış olduk. Şuan düşünen varsa kaçırmasın derim.

Satış temsilcisi hediyeler konusunda yardımcı olurum dedi. Ne hediye istenebilir ? Tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Ekli dosyayı görüntüle 21551

Ekli dosyayı görüntüle 21552
Hocam hangi bayiden aldınız ve 50 bin tl sıfır faiz olayını anlatırsanız sevinirim tşk ler

@Savatage Çok güzel yazmışsınız . Bir önceki aracım 7,5 highline dı. İşlevsellik olarak eksikliğini hissedeceğim tek nokta led high ön farlar kesinlikle. .Aradaki fiyat farkı 19 bin olunca  ve 1 sene sonra satmayı düşündüğümden aradaki fiyat farkını satarken alamam diye düşündüm. Karar vermemde bu da yardımcı oldu açıkçası.

@palsak haziran ayında Golflerde bu kampanya var hocam tüm bayilerde. İstediğiniz bayi ile irtibat kurabilirsiniz.

@chemdemir  Ben geçen hafta Ark oto Kocaelinde sordum 171 bin tl idi. 1,6TDİ dsg comfortline standart paket. 

Bana 120 bin tl nakit geri kalan 12 ay  0 faiz 50 bin tl + kasko+hayat sigortası 56 bin lira civarı dediler. Aylık ödemede 4.666 tl ödeme çıktı. Totalde 175-176 bin lira fiyatına geliyordu. Bana yüksek geldi ve senin dediğin donanımların hiç biri yoktu.

Senin aldığın donanım ve fiyat bence çok güzel.

@HAKANMURAT Bizde 2450 kasko + 3380 2 yıl garanti uzatımı ile 55.380 gibi bir rakam çıkıyor . Ödeme aynı 4600 küsür. Peşinat 101 bin. 1 yıl sonra garanti uzatımı iptal edilip 3380 Tl geri alınabiliyor.

@chemdemir Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız binmek nasip olsun. Ben 175 bin tl leri duyunca  :)  2. el aldım 123 bin tl ye.

Hayırlı olsun bende aynı aracı 146₺ ye el sıkıştık normal fiyatını 149a anlaştık fakat araş taşıma esnasında kapısında ufak bir hasar oldu rütüşla halledildi 3bin oradan indirim aldım ve ilk bakımı hediye ettiler aynı şekilde garanti iki yıl uzatıldı ilk 6 ay vergisini vermemek için temmuz 1 çıkışlı aracı alacağım vergidende mualf olacağım bayilerde araç kalmamış diye duydum sanırım golf 8 geliyor :)

Geri
Üst Alt