Araç içi kamera

İsim
Tevfik
Araç içi kamerayı önemsemeyen biriydim  önemini başımıza gelmeden anlayamadım haklıyken haksız durum düştüm önerebileceğiniz kamera modeli var mı

Xiaomi 70Mai Pro kullanıyorum, 5 aydın işini sessizce yapıyor. Fiyat- performans olarak öneririm.

Daha detaylı( ön arka kamera birlikte) bir ürün istiyorsan Viofo ya bakmanı öneririm.

viofo a129   ön arka kameralısından aldım      çok memnunun   biraz pahalı ama tavsiye ederim 

viofo a129   ön arka kameralısından aldım      çok memnunun   biraz pahalı ama tavsiye ederim 
Merhaba 

Ön/arka kameralar ürün ile gelen bant ile duruyor mu acaba ? ekstra bi aparata ihtiyaç varmı ? arka kameranın kablosunu nasıl montaj yaptınız öğrenebilirmiyiz ?

Park modu kablosundan da aldınız mı acaba aldıysanız eğer, montajı nasıl yaptınız öğrenebilirmiyiz ?

29 dakika önce, Kırcalı yazdı:

@Murat Kubali  Bilgi buldum sağolun.

Video sahibi Aykut Ezer le tanışmışlığım var. 

Bu konuda çok bilgili, zaman ayırıp uğraşıyor. 

Bayağı çok inceleme yazısı, nerelerden alınacağına dair bilgiler ve kampanyalar da var. Kendisi ticaretini yapmıyor çin sitelerinden linkler paylaşıyor.

Girip fikir almak isterseniz sayfası

https://www.facebook.com/groups/arackameralari/

@Kysr038 

Ahmet hocam 3-5 saattir inceliyorum bilgileri muhtemelen sipariş edeceğim A129 hoşuma gitti bizdeki satış fiyatlarına göre yarı yarıya geliyor gibi görünüyor ilave kablo ile daha da az neredeyse. Arkadaş çok bilgi vermiş araç kameraları hakkında sağolsun. 

Ben apeman c450 kullanıyorum aracı aldığımdan beri, şarjı dışında hiç bir problemini görmedim. Onuda cihaza ahmet hocanın verdiği tavsiye ile powerBank  bağlayıp çözdüm. Arka kamera desteği yok yalnız. 

Şimdiye kadar kamerasiz mi kullandınız aracı? 

Bende de viofo a119s var yaklaşık 1.5 yıl oldu alalı sorunsuz şekilde kullanıyorum. arka kamera ıhtıyacınız yoksa yeterli olacaktır. 

Merhaba 

Ön/arka kameralar ürün ile gelen bant ile duruyor mu acaba ? ekstra bi aparata ihtiyaç varmı ? arka kameranın kablosunu nasıl montaj yaptınız öğrenebilirmiyiz ?

Park modu kablosundan da aldınız mı acaba aldıysanız eğer, montajı nasıl yaptınız öğrenebilirmiyiz ?
aparata gerek yok  çok sağlam bir şekilde yapıştırdım     zaten  başka aparatta   kutu içeriğinde çıkmadı     

arka kamerayla ön kameranın   kablosunu  üst fitillerin altından     bağajdaki  çakmaklık kablosuna bağladım    inanki  çok basit fotoğraf  şimdilik atamıyorum akıllı telefonum şuanda  yok 

park modu  kablosu  almadım     her nekadar  aküyü bitirmiyo desede   içime sinmedi  

Geri
Üst Alt