Muayeneden geçmek

turgay8268

Üye
İsim
trg
arkadaslar haftaya muayne var cift u led iclerinde sismsek led denen ampuller takili gizli ozellikler amerikan park acik arka sinyaller sinyal verirken degisik yaniyo  led stop var fakat teypten gubruz surus farlarini kapatinca amerikan parklar sonebiliyor  bunlardan dolayi ozellikle cift u led iclerindeki beyaz simsek apullerinden sorun olurmu bilgisi olan yakin zamanda muayneye giden arkadaslarin tavsiyleri varmidir

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba, ampüller led ise sorun olmaz ama xenon ise ve aracınızda far yıkama yoksa muayeneden kalır. Aracınızın gizli özellikleri açılmış, bunları kapattırmanız gerekir yoksa kalırsınız amerikan park ve diğerlerinden.

Arka stopların ters yanması da muayneden kalma sebebi. En azından daha önce bu sebepten kalanlar var.

@AhmetCakmak 

Merhaba, ampüller led ise sorun olmaz ama xenon ise ve aracınızda far yıkama yoksa muayeneden kalır. Aracınızın gizli özellikleri açılmış, bunları kapattırmanız gerekir yoksa kalırsınız amerikan park ve diğerlerinden.
amerikan park dedinizde teypteki gunduz surus farini kapatinca amerikan parklar sönüyor ama baska hangi gizli ozellik etkiler mesela arka stoplarda sinyalverince led stop oldugu icin arka sinyal iki parcayabiri bagajda kalan biri kasada kalan bolum olarak yani o iki ayri sinyal sagli sollu yaniyor mesela

Arkadaki sinyal o şekilde parça parça yanınca da muayeneden geçmiyor diye biliyorum ama net bilen arkadaşlar cevap verecektir.

Merhaba arkadaşlar,

Sonradan takma dinamik sinyalli arka farlar ile ilgili bu konudan dolayı çekincelerim vardı fakat dün Samsun'da muayeneden geçtim, hem de kusursuz ibaresiyle. Çerçeveletip asacağım sanırım  :)

Ayrıca, VW emisyon skandalına karışan motora sahip olduğumu öğrendiğim an yetkili servisteki danışmanın "güncelleme yapmazsanız egzoz pulunu alamazsınız" cümlesinden dolayı da gergindim fakat egzoz emisyon ölçümü de sorunsuz geçti.

Arka stoplar http://www.golftutkusu.com/topic/6671-samsunda-bir-14-plakalı/?do=findComment&comment=146696

Muayene sonucu

WhatsApp Image 2019-07-01 at 18.53.44.jpeg

@SCC hayırlı olsun maşallah diyelim.

bende 2 tane hafif kusurla gectim.

1tanesi cam film 

digeri u led var aracımda otomatık far ayarlaması oldugu halde: kısa huzmeli far ayarı hatalı :)

• Beğen
Tepkiler: SCC
arkadaslar benim mesajimda sorularima yanit bulamadim bu konuda bilgi sahibi olan varsa yardim bekliyorum araci muayneye goturucem kalmak istemem dogrusu

@turgay8268 muayeneye girdiniz mi bilmiyorum ama yinede yazayım söylediğiniz gibi benim arka sinyallerim iki parçada yanıyor  amerikan parklarım açık sorunsuz geçtim

yok henuz gitmedim yani sorun cikmadi diyosunuz cift  u led ve icinde simsek led denen farlar takili senin amerikan parklar acikmiydi  acaba

yok henuz gitmedim yani sorun cikmadi diyosunuz cift  u led ve icinde simsek led denen farlar takili senin amerikan parklar acikmiydi  acaba

acaba muayne istasyondan istasyonami degisiyor ben daha gitmedim ama kimiside bu amerikan park ve arka sinyalden kalir deniyor kararsiz kaldim gizli ozellikleri acmakta kapamakta para malesef 

@turgay8268 çift u led ve şimşek led yoktu bende arka sinyallerim parçalı yanıyordu öndede amerikan parklarım açıktı bu şekilde girdim ve geçtim yerden yere değişebilir ancak söylediğim gibi ben geçtim ankara karşıyakanın orada yaptırdım

@turgay8268 çift u led ve şimşek led yoktu bende arka sinyallerim parçalı yanıyordu öndede amerikan parklarım açıktı bu şekilde girdim ve geçtim yerden yere değişebilir ancak söylediğim gibi ben geçtim ankara karşıyakanın orada yaptırdım
eyv dostum sagol ben istanbuldayim

Geri
Üst Alt